Variklio keitimas naudotu? Ar verta? Paskaitykit! + Žinosite kur ir kokia rizika, ir žinoma, kaip protingiau pasielgti...

Kiek kainuoja variklio keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje?

variklio kapitalinis remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc

8 Klausimai – atsakymai, kuriuos privalote perskaityti

Beveik kiekvienas vairuotojas, kuris susidūrė su variklio problema, kuriai spręsti, gali prireikti daug finansinių išteklių, kelia sau klausimą – kiek kainuoja variklio pakeitimas? … ir kiek kainuoja variklio kapitalinis remontas?

Jeigu Jus domina tik variklio keitimo kaina ir daugiau niekas (greičiausiai pardavinėsite automobilį) – mes galime pasakyti kiek tai kainuoja…

Taigi, variklio keitimo kaina nuo 500,- pas privačiai dirbantį meistrą ir nuo 700,- Eurų padoresniame autoservise. Bet…

Bet… Čia atsiranda labai daug kitų klausimų, kuriuos reikia užduoti ne tik autoservisui, bet ir pačiam sau…

a) Kokia garantija naudotam varikliui?

b) Kokia garantija naujam varikliui?

c) Kas suras ir pristatys naudotą variklį?

d) Su kokia Rida pirkti naudotą variklį?

e) Ar priims atgal naudotą variklį jeigu jis bus blogas?

f) Nupirksite pliką variklį ar su visais aplink esančiais mazgais?

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas diagnostika

Spausk!

2.

Naudotas variklis? Kokia garantija?

Labai dažnai mūsų klientai klausia: „O kokia aš gausiu iš Jūsų garantiją jeigu reikės keisti variklį?” Na čia garantija bus tik tokia, kad pastatytas į automobilį variklis užsikurs, važiuos ir neiškris bevažiuojat. Garantija duodama tik variklio keitimo darbui, o ne varikliui.

Garantija, kad bus supilti tepalai, pagal gamintojo nustatytus reikalavimus ir reikalaujamas specifikaccijas. Pakeisti visi filtrai ir teisingai pastatyta mechaninė ar automatinė pavarų dėžė.

Taigi… Nėra nieko sudėtingo suprasti, kad variklio keitimas – tai savaime suprantama loterija, kurioje gali tekti sudalyvauti ir antrą ir trečią kartą. Laiko tik klausimas kada…

3.

Kokia garantija naujam varikliui?

Kai kalba eina apie naujo variklio pirkimą – situacija visai kitokia. Pirkdami naują variklį iš gamyklos, gaunate garantiją tam tikram kilometrų skaičiui. Viskas priklauso nuo to, koks automobilis pas Jus ir koks variklio modelis. Dažniausiai garantija suteikiama iki 100.000 km – bet tik naujam varikliui.

Kaip pavyzdys, po variklio kapitalinio remonto ar variklio restauravimo yra suteikiama garantija 40.000 km, su sąlyga, kad visas variklio aptarnavimas bus atliekamas tik servise, kuriame darytas šis remontas.

Čia kyla klausimas vėl… „Kas geriau pirkti naują variklį ar geriau apsimoka jį restauruoti?”

4.

Ar galite surasti gerą naudotą variklį?

Atsakymas taip. Tačiau variklio paieška – tai atskiras, kartais labai laikui imlus darbas. Mes samdome tiekėjus, kurie užsiima būtent gero variklio paieška. Ir mes jiems mokame pinigus. Taigi, variklio suradimo ir nupirkimo paslauga turi savo kainą, kuri beveik visada būna sutartinė.

Kartais variklis ieškomas visai net ne Lietuvoje. Tada kainuoja papildomai ir siuntimas. Na… Kaip į tai bepažiūrėsite – gerą naudotą variklį su maža rida nupirkti – nėra paprasta ir lengva užduotis.

5.

Su kokia rida geriausia pirkti naudotą variklį?

variklio diagnostikos centras kaune vilniuje vdc
automobiliu variklio remontas su garantija
chip tuning variklio cipavimas kaune vilniuje vdc
chip tuning variklio cipavimas kaune vilniuje
variklio kompiuterine diagnostika kaunas vilnius klaipeda
varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Na čia pats svarbiausias klausimas, kai nusprendėme keisti variklį naudotu. Visada pageidautina automobilio, iš kurio bus išimtas variklis, rida turėtų būti iki 100.000 km ir ne daugiau. Ir tam yra savaime suprantamos priežąstys, kodėl toks skaičius.

Daugelis naujų automobilių turi garantiją iki 100.000 km. Garantiniu laikotarpiu beveik visi vairuotojai savo automobilį prižiūri taip, kaip numatyta garantinėse sąlygose. Kai jos pasibaigia – dažniausiai variklio tepalai ir tepalo filtras keičiamas kada apie tai yra prisimenama…

Dar kitas svarbus faktorius, kai kalba eina apie naujos kartos variklius, tarkim nuo 2014 metų – tai yra jų resursas. Daugelis benzininių variklių nuo 2014 metų turi resursą, kuris svyruoja apie 150.000 – 200.000 km. Dyzeliniai varikliai važiuos ilgiau, bet ir tai ne visi.

Todėl geriausia surasti variklį iki 50.000 km ir už jį sumokėti didesnę negu rinkos kainą, nei ieškoti pigiausios kainos neatsižvelgiant į ridą

6.

Naudoto variklio defektacija? Kam to reikia?

Vieniems to reikia – kitiems ne. Kiekvienam pagal savo supratimą. Šiaip dabar pagalvosime, kam reikalinga naudoto variklio defektacija prieš dedant jį į automobilį.

Istorija beveik visada tokia pati. Klientas ieško naudoto variklio. Rasti variklį, kuris dar stovi važiuojančioje mašinoje (arba bent tokioje, kurią galima užvesti) šansų labai mažai. Todėl greičiausiai bus perkamas variklis, kuris jau ne mažai stovi kažkur lentynoje ant euro padėklo.

Kas čia kur gali būti negerai?

Negerai tai, kad statyti variklį į automobilį nepadarius tam tikrų darbų – nėra kažkoks labai super protingas sprendimas.

Todėl daroma dalinė defektacija, kuriai nereikalingas variklio ardymas. Šios procedūros pasekoje yra didelė tikimybė išsiaiškinti realią variklio būklę ir pastebėti tam tikrus pažeidimus, dėl kurių reikia variklį vežti atgal – pardavėjui.

7.

Keturi varikliai – vienas geras

Taigi… Pavyzdys, kaip kartais būna su naudoto variklio pirkimu. Bmw benzininis variklis 4.4 – Septinta klasė. Klientas vežė 3 variklius, kuriuos pastačius būtų nuvažiuota ne daugiau nei 10.000 km po pakeitimo.

2 varikliai buvo su drožlėmis, vienas su prikepusiais vožtuvais. Paskutinis – buvo vos ne idealus, su maža rida. Ir žinoma, buvo pats brangiausias, ką buvo galima rasti Lietuvoje.

Todėl visada sakome – perkant naudotą variklį – jo kaina turi būti paskutinėje vietoje. Nes didesnės kainos visada prašys tie, kurie garantuoti, kad pardavinėja greičiausiai gerą variklį.

8.

Pilnas variklis ar plikas?

Reikia nepamiršti dar vieno dalyko… Kad varikliai dažnai parsiduoda ir su visa kuro sistema, kitais agregatais, turbina ir davikliais. Kartais dadėjus pinigų, galima nuspirkti viską.

Kokia nauda iš to? Nauda pirmiausia bus ta, kad pilno variklio pastatymas (kitaip keitimas) bus pigesnis. Tuos pinigus suvalgo mokant brangiau už pilną variklį. Tačiau bendroje sumoje laimėjimas garantuotas.

Kaip pavyzdys – klientui suradome Bmw variklį su 27.000 km rida ir su visa pilna agregatų ir kuro sistema jam jis gavosi 5.500 Eur. Suradus tokį variantą – viskam, kas po kapotu – turėsime garantiją minimum 100.000 km

Greitasis Meniu:

Skambinti +37060015131