IŠSKIRTINIAI PURKŠTUKŲ REMONTO SPRENDIMAI

Reikia restauruoti dyzelinius purkštukus? Reikia patikrinti dyzelinius purkštukus? Reikalingas purkštukų ištraukimas? Padėsime! Skambinkite dabar!

purkstuku remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc

„VDC” PURKŠTUKŲ CECHAS

Sugedo dyzelinio automobilio purkštukai? Nieko nuostabaus… Visi vairuojantys dyzelius, turi būti pasiruošę šiai problemai.

O jeigu automobilis neišlenda iš miesto gatvių, tai ši problema gali „išlįsti” dar nepasibaigus naujo automobilio garantiniam aptarnavimui ir prie to dar sugadinti dpf filtrą ir AdBlue sistemą

Spausk!

Tel: +370 600 15 131

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE PURKŠTUKUS?

1. Purkštukai, kaip ir kiekviena automobilio dalis turi savo tarnavimo laiką ir jis nėra amžinas.

2. Kuo naujesnis dyzelinis automobilis, tuo jautresnis dyzelinis purkštukas.

3. Prastos kokybės dyzelinis kuras trumpina dyzelinių purkštukų amžių kartais.

4. Gamintojai irgi skaičiuoja, kad kokybiškus ir ilgaamžius purkštukus gaminti vargiai ar apsimoka.

Norite pasitarti? Reikia patarimo? Skambinkite iki 22.00 h kasdien

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas diagnostika

Spausk!

+370 600 15131

DYZELINIAI PURKŠTUKAI – VAKAR IR RYTOJ…

Taigi tarkime keletą sakinių apie purkštukų remontą. Senesnės laidos dyzelinių purkštukų remonto kainos smarkiai skiriasi nuo purkštukų valdomų elektronika.

Tačiau yra itin brangūs PD purkštukai – siurblys purkštuvas. Kai kuriems netgi dar neišdirbtos remonto technologijos, o naujų kainos svyruoja kartais net apie kelis tūkstančius litų.

Dabar turime galimybę nudžiuginti visus vairuojančius vokiškus automobilius aprūpintus pačia pažangiausia dyzeline aparatūra.

Šiuo metu siūlome SIEMENS purkštukus, kurių naujų kaina daugeliui sunkiai įkandama. Purkštukai po pilno remonto, todėl jiems suteikiame šešių mėnesių garantiją be kilometražo limito.

PURKŠTUKŲ KAINOS

Taigi, purkštukai remontuojasi arba ne. Jeigu nesiremontuoja, tai reikės pakloti nemenką sumelę – kartais gali sudaryti ir trečdalį automobilio vertės. Jeigu restauruojasi – tai šios problemos sprendimas kainos atžvilgiu dar pakenčiamas…

Vairuojate Toyota D-Cat varikliu? Nustatė, kad kažkas negerai su purkštukais? Pabandėte pasidomėti kaina? Ir… vos neatsisėdote?

Purkštukų kainos svyruoja apie 200,- Eur uz pilnai restauruotą ir 470,- Eur už naują. Šiuo metu tai tikrai geriausios kainos rinkoje. Taip pat prekiaujame D4D naujais purkštukais TOYOTA automobiliams. Jų kaina vidutiniškai apie 470-500,- Eur

Greitasis Meniu:

Skambinti +37060015131