Automobilio diagnostika prieš pirkimą Kaune Vilniuje - ką reikia žinoti pirkėjui, kad nereiktų kreiptis į autoadvokatą?

variklio diagnostika kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas

Autodiagnostika prieš perkant automobilį – ką reikia patikrinti, kad nenusipirkti „metalo laužo”?

Ateities automobiliai taps kompiuteriais   Taip teigė švedai iš „Volvo” dar 2007 metais. Pasak jų tuomet, „ateities automobiliai turės tokius prietaisus, kurių dabartiniam vairuotojui kol kas nereikia”.

Tačiau netolimoje ateityje jie taps gyvenimo būtinybe”. Šiandien tai nebe būtinybė, o kasdienybė…

AUTOMOBILIO PATIKRA PRIEŠ PERKANT

VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

Sugalvojote nusipirkti automobilį? Bijote, kad galite nusipirkti katę maiše? Teisingai… Bet kokio naudoto daikto pirkimas – rizikingas sandoris iš kurios pusės bežiūrėsi.

katė maiše už 10.000,- eurų?

Kai automobilis perkamas ne už kelis šimtus eurų, pagalvoti apie automobilio patikrą, dar jo nenusipirkus – visai nebloga idėja.

„AUTO-VDC” Variklio diagnostikos centro meistrai padės atsakyti į visus klausimus, kurie susiję su perkamo automobilio galimais gedimais.

KĖBULO PATIKRA – KĄ TIKRINAM?

Šiandien situacija su kėbulais, kurie galimai remontuoti kiek kitokia, nei prieš 20 metų. Technologijos dabar tokios, kad remontas dažniausiai gaunasi 10 kartų kokybiškesnis nei senais laikais.

tikrinam detales ir geometriją

Tačiau labai dažnai perpardavėjai vaikydamiesi didesnio uždarbio ir darydami viską kuo pigiau – neišvengia defektų, kuriuos galima pastebėti turint tam tinkamą įrangą ir įrankius.

VARIKLIO DIAGNOSTIKA – KAIP TIKRINAM?

Perkamo automobilio variklis – tai vieta, kurios pirkėjas tikrai nepatikrins pirkimo ir vieno pravažiavimo (testo) metu. Taip galima nusipirkti automobilį su vos gyvu varikliu.

nerizikuokite papulti ant…

O tai dar reiškia, kad jei perkate automobilį nuo 3 iki 10 metų senumo, gali prisireikti pakloti ne vieną tūkstantį remontui arba dar blogiau, pačiam ieškotis naudoto be garantijos.

tūkstančio ar daugiau eurų

Todėl automobilio variklio diagnostika, kuri kainuoja nuo 30,- iki 60,- Eurų pagal viską turėtų būti neatsiejama transporto priemonės pirkimo proceso dalis.

Priešingu atveju, automobilio pirkimas tampa ne šiaip sau loterija, o loterija, kurioje žaidėjas niekada nelaimi

Daugiau apie diagnostiką ir jos užkulisius galite paskaityti čia dyzeliniu ir benzininių autodiagnostika arba automobiliu diagnostika.

TURBINŲ PATIKRA PRIEŠ PERKANT

Turbinos diagnostika, turbūt viena iš svarbiausių patikros prieš perkant procedūrų. Kodėl? Todėl, kad jos remontas su visais darbais gali kainuoti nuo 300,- mažiausiai iki 1000,- ar daugiau eurų.

turbinos remontas gali kainuoti iki 1000,- ir daugiau

Daugelyje automobilių šiandien turi ne po vieną turbiną, o naujausi kartais net po tris. Todėl suprantama, kad visas šias sumas gali reikėti padauginti iš 3X.

DPF FILTRAI – TIKRINTI AR NE?

Tai dar įdomesnė vieta, kurios nepatikrinti būtų tikra nuodėmė… Kodėl tikrinti? Mes manome, kad jeigu Dpf filtro kaina dažniausiai būna nuo 400,- iki 1300,- ar 2000,- Eurų, pirkėjui būtų smagu žinoti kokioje jis būklėje ir … ar jis iš viso nėra pašalintas…

dpf filtrai kainuoja nuo 300,- iki 1000,-

Apie tai, kas tie Dpf suodžių filtrai, galite paskaityti daug kur ir pas mus ir kitose vietose internete kaip čia http://www.katalizatorius.lt ar čia http://vezejugidas.lt/katalizatoriai-keitimas-pardavimas-technine-apziura/

PURKŠTUKŲ PATIKRA PRIEŠ PERKANT

Purkštukų būklė nei kiek ne mažiau turėtų dominti dyzelinių automobilių pirkėjus. Nes… yra modelių, kur purkštukai nei remontuojasi, nei restauruojasi.

Nauji purkštukai = 2000,- Eur

Daugeliui jau žinomi – tai Toyota D-Cat purkštukai, kurių vienetas kainuoja beveik 500,- Eurų už vieną vienetą. Taigi, gali reikėti visų keturių. Padauginam iš 4x ir gaunam, kad gali reikti iš kažkur ištraukti beveik vien tik 2000,- Eurų purkštukams, be pakeitimo…

Naudoti purkštukai = 1000,- Eur

Žinoma, yra išeitis – paieškoti naudotų purkštukų. Tačiau ši vieta taip pat įdomi. Niekas po vieną naudotų purkštukų neparduoda. Reikia visus keturis pirkti. Kaina – 1000,- komplektas. O jeigu Jums sugedo tik vienas? Beliks pirkti vieną už 500,- ir naują…

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas diagnostika

Spausk!

Greitasis Meniu:

Registracija (skambinti)