EGR VOŽTUVAI - KĄ DAROM? IŠPROGRAMAVIMAS AR KEITIMAS?

Stringa Egr vožtuvas? Nebevyksta dpf regeneracija? Dingo trauka? Meta egr vožtuvo klaidas? Padėsime per 1 darbo dieną. Skambinkite dabar.

egr voztuvai programavimas kaune vilniuje vdc 1

Ką daryti su Egr vožtuvu?

Profesionali Egr auto diagnostika ir remontas

Egr vožtuvų išprogramavimas ne tik Opel bei Saab automobiliams.

Pagaliau sukūrėme programą leidžiančią programiškai išjungti egr vožtuvus beveik visiems automobiliams, kuriuose gamykliškai sumontuotas elektrinis grįžtamųjų dujų vožtuvas.

Spausk!

Tel: +370 600 15 131

Pirmieji Lietuvoje sukūrėme EGR emuliatorių, kuriam pastatyti reikėjo intervencijos į automobilio variklio skyrių, tačiau atsiradus nekokybiškoms kopijoms ir pasklidus įvairiausiems gandams Lietuvos rinkoje, daugelis vairuotojų pradėjo galvoti, kad atlikus tam tikrus darbus variklio skyriuje, bus kažkas papildomai sugadinta.

Todėl dabar stengiamės programiškai apeiti šią problemą. Dabar yra galimybė išprogramuoti beveik 90 proc. automobilių, kuriuose stovi brangiai kainuojantys EGR vožtuvai.

Jeigu jau kažkur nustatė, kad 100 proc. sugedęs EGR vožtuvas ir nusprendėte jį šalinti perprogramuojant, skambinkite !

Daugiau informacijos čia: https://www.katalizatorius.lt/egr-voztuvas-isprogramavimas-isjungimas-ar-naujas/

Paslaugos: Dpf/Fap filtrų išjungimas, Raktų pririšimas, ABS blokų remontas, imobilaizerių remontas, Chip tiuningas, ECU perprogramavimas ir remontas, EGR vožtuvų išprogramavimas

Registracija ir konsultacijos Egr vožtuvų klausimais Vilniuje Kaune Klaipėdoje darbo valandomis nuo 9.00 iki 22.00 val.

Egr vožtuvas arba Egr sistemos diagnostika ir remontas reikalauja gero šios sistemos išmanymo ir tam tikrų žinių.

Kai kuriems automobiliams, ypač tai pasireiškia japoniškų markių automobiliuose, diagnostikos įranga nefiksuoja šios sistemos gedimo, todėl aptikti kuri egr sistemos grandis įveda ECU i avarinį režimą pakankamai sunku ir tai užima tikrai nemažai laiko, todėl prašome savo klientus apsiginkluoti kantrybe.

Pats brangiausias – tai Opel Egr voztuvas – šiuo metu turime šios problemos sprendimo galimybę. Skambinkite padėsime 100% proc.

OPEL EGR VOŽTUVAS KAINA

Opel EGR vožtuvo kaina svyruoja nuo 200,- eurų iki 400,- .Tačiau reikia atkreipti dėmesį dar į labai svarbų dalyką, tai yra, kad bet kuriuo atveju tai pastoviai dirbanti automobilio dalis, kuri sukurta dėl ekologijos standartų ir kuri turi tam tikrą tarnavimo laiką.

Šis atidirbimo laikotarpis gali svyruoti nuo 40000 km iki 170000 km. Kiek ilgai egr vožtuvas tanaus priklauso nuo to kokios būklės yra variklis, kaip teisingai paruošiamas ir sudeginamas dyzelinis kuras ir dar nuo eilės veiksnių, kurie gali sutrumpinti šį tarnavimo laiką.

Galima pirkti naują už 300-400,- Eur , galima dėvetą ( jei nepasiseks gero nupirkti, galite betaupydami išmesti per metus kelis kart daugiau pinigų nei naujo kaina, ir galite…

…pasidaryti taip, kad automobilio kompiuteris galvotų, kad jis puikiai veikia, nors egr vožtuvo veikimas bus išjungtas visam laikui:

1. Variklis visada gaus tik švarų orą

2. Niekada nebeužsidegs „mėsmalė” jūsų opel ar saab automobilio skydelyje.

3. Nereikės sukti galvos dėl egr vožtuvo darbo, tol kol nesugalvosite pakeisti automobilio

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas diagnostika

Spausk!

+370 600 15131

MENIU:

Greitasis Meniu:

Skambinti +37060015131