DUJŲ IRANGOS KAINA – NEAPSIRIK!

DUJŲ ĮRANGOS MONTAVIMAS?

Ką reikia žinoti apie dujų įrangos montavimą?

duju irangos remontas ir montavimas

Jeigu jūs ieškote, kas geriausiai montuoja dujų įrangą Vilniaus Kauno mieste – verta bus paskaityti, ką mes manome apie visą šią procedūrą. Pasakyti yra tikrai daug ką ir jeigu viską suprasite – patarimai bus aukso vertės.

Tarp geriausios dujų įrangos kainos ir profesionalaus montavimo labai nedidelis kainos skirtumas, tačiau… kažkodėl visi renkasi tik kainą!

Tad skaitykite viską iki galo – tai padės susidaryti teisingą nuomonę – apie tai, kokie dujų meistrai yra geriausi, kuris dujų servisas gali įdėti dujas taip, kad paskui nereiktų remontuoti po mėnesio ir apie teisingą dujų įrangos kainą.

GERIAUSI DUJININKAI VILNIUJE KAUNE – KOKIE JIE?

Daugelis vairuotojų ieško, kas geriausiai gali sumontuoti dujų įrangą į automobilį Vilniuje arba Kaune. Tačiau, kaip juos surasti, užduotis viena sudėtingiausių… nusprendus dėti dujas į automobilį.

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC

Neegzistuoja gero meistro, kuris sumontuos Jums dujų įrangą beveik „Už dyką”

Nes pradėjus paieškas – susidaro įspūdis, kad visi vieni už kitą kitą geresni. Dujų įrangos kaina nerealiai maža. O dujų įranga pati geriausia…

DUJININKAS + AUTODIAGNSOTIKOS PROFESIONALAS

Tačiau norintiems neapsirikti, vertėtų žinoti keletą dalykų, apie kuriuos niekas per daug nekalba. Taigi, geras dujų meistras negali būti vien tik tas, kuris sumontuoja dujų įrangą ir viskas.

Nuo senų laikų dujininkus visi įsivaizduoja tuos meistrus, kurie moka montuoti dujų įrangas ir moka jas reguliuoti.

Nebūdamas geras variklio diagnostikos specialistas – niekas negalės būti geru dujų meistru

Nors dujų reguliavimas šiais laikais skiriasi kaip diena nuo nakties, kas buvo prieš 15 metų ir kaip yra dabar, jis yra neatsiejamas nuo automobilio diagnostikos.

Benzininio automobilio diagnostika visada pirmas dujų įrangos montavimo etapas, po kurio daromas sprendimas – „Galima” arba „Negalima” dėti dujas į automobilį.

DUJININKAS + VARIKLISTAS

Kaip jūs manote, kokį dujų meistrą pasirinkti geriausia: „dujininką variklistą” ar „dujininką montuotoją”. Manau, kad apie tai tikrai niekas net nei trupučio nepagalvoja.

Sumontuoti dujų įrangą gali bet kas, bet kur…

O tikrai vertėtų. Nes „dujininkais montuotojais” gali būti bet kas: statybininkas, elektrikas, stalius – bet kuris specialistas, kuriam nesvetimi darbo įrankiai, replės, plaktukas ir be abejonės žingeidumas. 

Dujos į VW Golf III jau praeitis…

Tačiau realybė yra tokia, kad šiandien automobiliai, tokie kaip 3 golfas, Audi B4 ir C4 jau praeitis. Šie seni modeliai važiuodavo su dujine įranga be jokių problemų, net jei ji būdavo paties vairuotojo susimontuota.

Žinoma jų keliuose dar tikrai yra, tačiau šiandien dujas prašo montuoti į naujausios kartos variklius, kurių įpurškimo sistemos sukurtos taip, kad degusis mišinys sudegtų kuo idealiau.

Dirbame arba idealiai ir nepriekaištingai arba nieko… nedirbame

Tai reiškia, kad nusprendus montuoti dujas į tokį automobilį, reikia padaryti viską taip idealiai, kad vietos net menkiausiai klaidai negali būti.

O klaidų mažiausiai būna pas tuos, kurie variklių mechaniką ir elektroniką žino „skersai – išilgai”. Kuriems variklio remontas nėra svetimas dalykas.

Reikia atminti, kad kiekvienas variklis turi savo silpnų vietų, kurias reikia įvertinti

prieš parenkant optimaliausią dujų įrangos komplektaciją. Ir jeigu vieno gamintojo dujinė įranga tinka idealiai Bmw automobiliui, tai nereiškia, kad ji idealiai tiks ir  Honda ar Toyota modeliams. 

KOKIO GAMINTOJO DUJŲ IRANGĄ PASIRINKTI?

Taigi, dar kartą apie tai, koks yra geriausias dujų įrangos gamintojas automobiliams. Mes turime atsakymą ir jis labai paprastas ir logiškas. Nėra vieno vienintelio geriausio dujinės įrangos gamintojo.

Mes montuojame dujų įrangą atsižvelgdami į kiekvieną automobilio modelio variklį

Nes nei vienas gamintojas nekūrė atskiros dujų įrangos kiekvienam pasaulyje pagamintam automobilio modelio varikliui atskirai. 

Reikia žinoti, kad geriausias variantas yra tas, kurį pasiūlo tie, kas jau montavo ir prižiūrėjo tokį patį automobilį su sumontuota dujų įranga. O priežiūra turi būti ne tik dujų įrangos, bet ir visos uždegimo sistemos.

Įranga parenkama pagal jau sukauptą patirtį tam tikram automobilio modeliui

O tai reiškia, kad geras dujų įrangos servisas turi turėti galimybę atlikti ne tik su dujine įranga susijusių gedimų remontą, bet ir gebėti remontuoti benzininių variklių uždegimo problemas.

Rinkitės tuos, kas galės prižiūrėti ne tik dujas, bet ir variklio uždegimo sistemą

O jeigu toks servisas turi dar ir variklistus, tai tuomet  atsakymas į klausimą „Kam duoti dėti / montuoti dujas į automobilį?” turėtų būti kaip ir aiškus…

Daugiau informacijos čia www.DujuServisas.lt arba paskaitykite čia www.dujuiranga24.lt

Registracija (skambinti)