AUTO ELEKTRIKAI KAUNE + VILNIUJE VDC

Reikalingas autoelektrikas Kaune Vilniuje? Sugedo variklio valdymo blokas - elektronikos instaliacijos problemos? Skambinkite drąsiai. Padėsime visais klausimais, kas liečia automobilio elektros sistemas.

autoelektrikas kaune vilniuje klaipedoje

GERIAUSI AUTOELEKTRIKAI KAUNE VILNIUJE VDC

Remontuojame neremontuojamus! Jums turbūt reikia tokio autoelektriko Kauno mieste, kuris sugebėtų įveikti bet kokį elektros gedimą.

Mes dirbame būtent taip!

Dirbame su kiekviena problema individualiai + sprendimus priimame kartu su Jumis

Kuo toliau, tuo labiau pasitvirtins hipotezės, jog neilgai liko laukti, kol automobiliai ne riedės gatvėmis, o skraidys virš mūsų visų galvų. Ir tai bus realybė, ir tik laiko klausimas, kada mes tai pamatysime.

Spausk!

Tel: +370 604 36717

Geriausias VDC autoelektronikos servisas Kaune Vilniuje

Kodėl geriausias? Galbūt todėl, kad išsiaiškiname bet kokio sudėtingumo elektronikos problemos sprendimą. Nepaliekame kliento likimo valiai. Dirbame iki galo ir niekada nesustojame!

KAS MŪSŲ KLIENTAI?

Pas mus atvažiuoja tokie automobiliai, kuriuos dažniausiai nesugebėjo perkąsti nei vienas meistras ( o galbūt ir patingėjo).

KĄ MES REMONTUOJAME?

Visą autoelektroniką, kur reikia kvalifikuotos pagalbos. Užsiimame šalinti sudėtingiausius gedimus, nebijome nieko ir į kiekvieną iššūkį žiūrime kaip savo profesiją mylintys autoelektrikai. Autodiagnostika ir elektronikos remontas geriausiomis kainomis. Visas sąrašas apačioje.

KOKIOS PAS MUS KAINOS?

Protingi žmonės visais laikais uždirbdavo ir uždirbs pakankamai… Tačiau čia turime savitą darbo skaičiavimo metodiką – darbo neskaičiuojame valandomis, o tai yra labai pigu lyginant su valandiniu įkainiu, kuris 2016 metais jau kai kur siekia net iki 100,- eur/val. Svarbiausia, kad apytikslios kainos derinamos iš anksto, tai leidžia išvengti netikėtumų ir nesusipratimų…

KOKIE MŪSŲ IŠRADIMAI?

Mūsų autoelektrikai Kaune pirmieji pasaulyje suprogramavo mikročipą Opel ir Saab automobilių elektromagnetiniams EGR vožtuvams. Tai yra, padarė techninį sprendimą, leidžiantį visiškai atsisakyti EGR mechaninio darbo. Tai padarėme anksčiau už kiniečius… kurie tik po pusės metų nukopijavo ir paleido į masinę gamybą.

Mūsų specializacija apima šias sritis:

  • VISŲ MODELIŲ ELEKTROS DARBAI
  • CHIP TIUNINGAS
  • DPF/FAP FILTRŲ REMONTAS
  • AUTOMOBILIŲ RAKTŲ GAMYBA
  • AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ ELEKTRONIKOS REMONTAS
  • NESTANDARTINIAI AUTOELEKTRONIKOS DARBAI

Tel: +370 604 36717

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje vdc servisas diagnostika

Spausk!

MENIU:

Registracija (skambinti)