LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Islandijos - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

Volkswagen servisas

VOLKSWAGEN SERVISAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

SU STIPRIAUSIA KOMANDA LIETUVOJE

Visada stengėmės ir stengsimės, kad mūsų Volkswagen servisas Kaune ir Vilniuje būtų pats geriausias ir pats pigiausias. 23 draugiškų ir pasišventusių meistrų komanda išspręs bet kokį gedimą, kurio nenorėjo jums suremontuoti kitame autoservise. Pradedant Volkswagen diagnostika ir baigiant Volkswagen remontu - visada jausitės, jog rūpinamės ne tik jūsų automobiliu, bet ir jumis pačiais - kaip vairuotojais.

VDC VADOVŲ KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

KONSULTACIJŲ NR.: 

 

Automobiliu diagnostika Vilniaus miesteautodiagnostika kaune

 

 

Automobiliu diagnostika klaipedoje

 

P.S. Jeigu meistrai neatsiliepia, skambinkite antrą ir trečią kartą.

Visada sulauksite žmoniškų patarimų ne tik kokį remontą šią minutę rinktis, bet ir kaip elgtis ateityje - norint išvengti bereikalingų išlaidų. Kai nėra rūpesčio klientu, jam  visada pritrūksta informacijos, kaip elgtis po vienokio ar kitokio remonto... Todėl sugedus antrą kartą tam pačiam agregatui, Volkswagen vairuotojai dažnai nusivilia automeistrais, kurie nieko nepaaiškino, apart paėmę pinigus...

Todėl dabar jums belieka tik pasirinkti - kas bus jūsų nauju Volkwagen servisu Kaune ir Sostinėje. Daugiau apie mus paskaitykite pradiniame puslapyje www.varikliodiagnostika.lt >>> 

„Volkswagen Pick-Up“ – būsimasis darbinis arklys

Statybininkams, ūkininkams, medžiotojams bei žvejams „Volkswagen“ ruošia visiškai naują pikapą, kuris prekyboje pasirodys 2009 metų rudenį. Tačiau kol kas vokiečiai pristato tik koncepcinę būsimo automobilio versiją.

„Naujasis „Pick-Up“ debiutuoja praktiškai vienu metu kartu su šeštosios kartos „Golf“ ir po ilgos pertraukos atgimusiu „Scirocco“. Todėl keletą dizaino elementų ir vidaus apdailos detalių iš minėtų automobilių perkėlėme ir į „Volkswagen Pick-Up“, - teigia „Volkswagen“ dizaino skyriaus vadovas Walteris de Silva.

Būdamas 5,18 m ilgio ir 1,9 m pločio koncepcinis „Volkswagen Pick-Up“ turi 1,55 m ilgio atvirą kėbulą, į kurį lengvai telpa viena euro paletė. Taip pat atviroje bagažinė yra įtaisyta įvairiausių kilpų bei kabliukų, kuriais gali būti tvirtinami mažesni kroviniai.

2009 metų rudenį prekyboje pasirodysiantis serijinis „Volkswagen“ pikapas bus gaminamas „Pacheco” gamykloje Argentinoje. „Volkswagen“ koncernas teigia, kad pagrindinės naujos automobilio rinkos bus Pietų Amerika, Pietų Afrika ir Australija. Tačiau automobilis bus siūlomas ir europiečiams.

„Volkswagen“ pristato penktąją „Polo“ kartą

Ženevoje prasidėjusio parodoje vokiečiai pristato jau penktąją mažojo hečbeko kartą. Gamintojai teigia, kad Vokietijoje „VW Polo“ prekyba prasidės birželio pabaigoje, o jau po dviejų savaičių, liepos viduryje, ir kitose Europos šalyse.

Naujasis „ Polo“ 5,4 cm pailgėjo (iki 3,97 m), 3,2 cm praplatėjo (iki 1,68 m), tačiau automobilio aukštis sumažintas 1,4 cm (iki 1,45 m). Kalbant apie dizainą, akivaizdu, kad „Volkswagen” mažylis ganėtinai panašus į naująjį, šeštos kartos „Golf”.

Po mažylio variklio dangčiu vokiečiai montuos vieną iš septynių motorų. Benzininių variklių gerbėjams siūlomi keturi motorai: 1,2 l/60 AG, 1,2 l/70 AG, 1,4 l/85 AG ir 1,2 l/105 AG. Dyzelinių variklių gerbėjai galės rinktis iš trijų variklių: 1,6 l/ 75 AG, 1,6 l/90 AG ir 1,6 l/105 AG.

Gamintojai teigia, kad priklausomai nuo variklio automobilis sudegina nuo 5 iki 20 proc. mažiau degalų nei senesnis „Polo“. Be to, priklausomai nuo motoro „Polo“ bus komplektuojamas su penkių arba šešių bėgių mechanine arba 7 laipsnių automatine (DSG) transmisija.

Puiku ir tai, kad visi Europos Sąjungoje parduodi „VW Polo“ standartiškai bus komplektuojami su ABS bei ESP sistemomis. Kokia galu būti naujojo „VW Polo“ kaina gamintojai kol kas neskelbia.
 
 
„Volkswagen” – tarp trijų didžiausią automobilių gamintojų pasaulyje
 
„Volkswagen“ koncernas, kuriam priklauso „Audi“, „Bentley“, „Bugatti“, „Lamborghini“, „Seat“, „Škoda“ ir „Volkswagen“ prekių ženklai, pirmą kartą pakilo į trečią vietą pasaulyje pagal parduotų naujų automobilių skaičių.

Koncernas praneša, kad per pirmuosius šešis šių metų mėnesius visame pasaulyje pardavė 3 milijonus 310 tūkstančių automobilių ir į ketvirtą vietą nustūmė „Ford“ koncerną. Pastarasis automobilių gamintojas per tą patį laikotarpį pardavė 3 milijonus 220 tūkstančių automobilių.

Daugiausiai automobilių pasaulyje vis dar parduoda „General Motors“ koncernas, kuris per pirmuosius šešis šių metų mėnesius realizavo 4 milijonus 800 tūkstančių automobilių. Tačiau jam stipriai ant kulnų lipa „Toyota“ koncernas per pirmąjį šių metų pusmetį pardavęs 4 milijonus 540 tūkstančių automobilių.
Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas