PO MŪSŲ REMONTO – GERIAU NEI IŠ GAMYKLOS

Nuo variklio kompiuterinės diagnostikos iki kiekvieno variklio sistemos komponento „asmeninės“ patikros ir defektacijos akto. Be išgalvotų eilių, su suderintomis kainomis ir realiomis garantijomis! Skambink ir klausk dabar!

varikliu-remontas-restauravimas-techninis-aptarnavimas
Variklių remontas Vilniaus Kauno Klaipėdos mieste

Variklio remontas – pats atsakingiausias darbas mašinų remonte. Į visą šią procedūrą žiūrime iš visų įmanomų pusių. Iš savo, iš kliento, iš garantijos ir iš gerų rekomendacijų pusės.

Kodėl geriau nei iš gamyklos?

Labai paprastas atsakymas. Gamintojai sukūrę naują variklį ar patobulinę seną neturi tiek laiko, kad su automobiliu nuvažiuoti 200.000 km. Visas brokas išaiškėja tik tada kai automobiliai atsiranda gatvėje. Mes remontuojame gamintojo laiko nepatikrintus techninius sprendimus

-Todėl pas mus – nepatenkintų  darbu nebūna,

Stengiamės dirbti taip, kad kiekvienas mūsų meistras, surinkęs naujai variklį, įkėlęs jį į automobilį, užkūręs ir paleidęs į kelionę visada džiaugtųsi kartu su automobiio šeimininku.

-Todėl pas mus visi dirba su šypsena ir meile savo darbui bei hobiui tuo pačiu !

VARIKLIŲ REMONTAS – KĄ DAROM?

varikliu remontas taisymas

Žemiau nurodytų darbų kainos yra orientacinio pobūdžio. Jos visada kiekvienam automobiliui individualios. Visi darbai turi tam tikrą laiko intervalą.

Vieni variklių modeliai darosi greitai, kiti ne

Šis intervalas visada remiasi gamintojų nurodytais remonto laikais. Niekada kaina nepriklauso nuo to, brangus automobilis ar pigus – automobilis Mercedes Bmw Land Roveris ar naujas Volvo.

Vieni pasidaro labai puikiai, kitų neverta net pradėti remontuoti

Pavyzdžiui paimkime naujų Land Rover automobilių variklius. Juos galima remontuoti. Tačiau toks remontas bus ne daugiau kaip 10.000 ridai. Todėl ieškome naudoto variklio ir keičiame. Norint pakeisti – reikia nuimti nukelti kėbulą.

KAINOS

Variklio remonto paslaugos + kainos

Variklio remontasEuro
Paskirstymo dirželio keitimasNuo 40,- Eur
Vandens siurblio keitimas Nuo 35,- Eur
Grandinės keitimas Nuo 120,- Eur
Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 35,- Eur
Vožtuvų reguliavimas Nuo 45,- Eur
Hidrokompensatorių keitimas Nuo 35,- Eur
Vožtuvų riebokšlių keitimas Nuo 40,- Eur
Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimasNuo 45,- Eur
Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 55,- Eur
Variklio pagalvės keitimas Nuo 15,- Eur
Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 33,- Eur
Variklio Galvutės nuėmimas / pastatymas Nuo 100,- Eur
Stūmoklinių žiedų keitimas Nuo 150,- Eur
Variklio nuėmimas / pastatymas Nuo 250,- Eur
Variklio kapitalinis remontas Nuo 350,- Eur
Generatoriaus diržo keitimas Nuo 15,- Eur

AR VERTA REMONTUOTI VARIKLĮ?

Labai dažnai susiduriame su tokiu klausimu. Ir jis yra labai suprantamas. Variklio remonto kaina šiandien Lietuvoje nenusileidžia Vokietijos įkainiams. Kaip ir kainos parduotuvėse.

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC

Skaičiuojam, kiek gali kainuoti variklio remontas

Investicija į gerą remontą tikrai atsipirks tik po keleto šimtų tūkstančių kilometrų. Jeigu tiek neplanuojate važiuoti – reikia sėsti ir skaičiuoti. Pergalvoti visus remonto sprendimus – nuo gero variklio dalinio ar kapitalinio remonto iki nieko nedarymo… Kitaip sakant naudoto variklio keitimo…

Kiek kainuoja dalinis variklio remontas?

Pats pigiausias variklio remontas yra stūmoklio žiedų pakeitimas ir vožtuvų sandarumo atkūrimas. Šie darbai atliekami, kai yra sumažėjusi variklio kompresija arba kai variklis naudoja neįprastai daug alyvos. Jiems atlikti nereikia iš automobilio išimti viso variklio.

Kokie darbai laukia?

Išmontuojama variklio galvutė ir atiduodama specialistams, kad šie sutvarkytų vožtuvus, jų lizdus ir išlygintų galvutės plokštumą, kuri priglunda prie variklio bloko.

O stūmokliai yra išimami, žiedai pakeičiami naujais bei atliekamas suderinimas. Jeigu reikia, pakeičiami švaistikliniai įdėklai. Detalės, kurios dar atitinka gamintojo leistinas normas, nėra keičiamos.

Kapitalinis variklio remontas – daryti ar ne?

Su kapitaliniu variklio remontu – visai kiti reikalai. Ši tema verta atskiro skyriaus. Tiesa sakant, turime ką pasakyti šiuo klausimu ir visa ši informacija gali būti aukso vertės jei dar nežinote, kaip elgtis su sugedusiu jūsų varikliu. Žiūrėkite čia >>

KOKIUS VARIKLIUS REMONTUOJAME?

Žiūrėkite ar Jūsų markės variklį galima remontuoti

Yra tam tikros automobilių markės, kurioms geriau variklių neremontuoti. Todėl čia pateiksime sąrašą, kuriuos mes puikiai žinome ir galime padėti visais klausimais – nuo diagnostikos ir smulkaus remonto iki pilno kapitalinio variklio taisymo

Labiausiai gendantys

Reikia Audi variklio remonto Kaune Vilniuje Klaipėdoje? Padėsim! Ieškote Bmw variklio meistro – padėsim! Chevrolet variklio remontas – taip pat prašom! Sugedo Citroen variklis? – padėsim! Chrysler, Dacia, Daewoo Daihatsu Dodge varikliai taip pat pas mus remontuojami, nors beveik niekas nenori šių variklių net matyti. Jeigu reikalingas Fiat variklio, Ford variklio remontas – turime visus spec. įrankius šiems automobilių varikliams.

Labiausiai kaprizingi

Įdomu, kiek kainuoja Hyundai Honda Hummer Infiniti Isuzu Jaguar Jeep variklio remontas? Tikrai jie brangiausi, tačiau dažniausiai ieškomas donoras. Kia variklis, Lada, Lancia modeliai remontuojami tikrai be vargo. Land Rover variklio remontas, jeigu reikės nukelti kėbulą – padarysime! Lexus ar Toyota variklių remontas su variklio iškėlimu – taip pat pas mus! Mazda Cx5 Cx7 variklio remontas vienas sudėtingesnių – tačiau – įmanoma viskas. Reiklaingas Mercedes Benz variklio remontas iki 5,0 su grandinių keitimu? Be problemų!

Brangiausiai kainuojantys


Mini Mitsubishi Opel variklių remontas bei pogarantinis tech aptarnavimas. Peugeot, Renault, varikliai – remontuojam jau nurašytus. Pontiac Porshe Rover Saab variklių remontas. Skoda ir Seat variklių priežiūra ir remontas. Smart Ssangong Subaru Suzuki variklių diagnostika ir remontas. Volkswagen ir Volvo variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

PRIIMAME ATVEŽTUS VARIKLIUS IŠ KITŲ MIESTŲ

Jeigu variklis sugedo viename iš šių miestų, atvežkite jį mums

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose Ukmergėje