VARIKLIO KAPITALINIS – KĄ REIKIA ŽINOTI?

Visų pirma pakalbėkime apie tai, su kuo mes susiduriame kiekvieną dieną… O tai visų pirma būtų klausimas:  „Kiek pas jus kainuoja kapitalinis variklio remontas?“ .

Kapitalinis variklio remontas

Kapitalinio variklio remonto kaina – kokia?

Šis klausimas tai tas pats, kaip gydytojo paklausti – kiek gali kainuoti gydymas, jei jums skauda širdį? Taigi tikslaus atsakymo nesulauksite nei iš save gerbiančio gydytojo, nei iš patyrusio variklio meistro.

Gerus meistrus (variklistus) išmokite atskirti

Atsiminkite vieną dalyką, kad ir kur beskambinsite niekada neakcentuokite, kad Jums labiausiai rūpi tik kaina. Bet kuris meistras žino, kad pasakius mažą kainą – galima pagauti auksinę žuvelę… O kai žuvelė pagauta – galima prašyti tokios kainos, kokios nori meistras.

Norite pasitarti? Reikia patarimo? Skambinkite iki 22.00 h kasdien

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC

O žinote kodėl? Todėl, kad tiek geras gydytojas, tiek geras variklių meistras nedalins niekam pažadų, neatlikęs nuodugnaus tyrimo. Taškas.

NUO KO PRIKLAUSO KAINA?

variklio remontas ir diagnostika
Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje „AUTO-VDC“

Variklio remonto kainos priklauso visų pirmiausia nuo automobilio modelio, o antras faktorius, lemiantis kainą yra tai, kokių dalių pageidauja užsakovas. Ir čia jau kyla klausimas, kokiam tikslui daromas variklio kapitalinis remontas:

Perpardavimui į turgų?

Jeigu automobilis bus parduodamas, klientui greičiausiai mes netiksime… Mūsų autoservisas niekada negalės pasiūlyti tokios kainos, kokią galima gauti pas garaže dirbančius meistrus.

Maža kaina = garantijų jokių…

Ten gaunate gerą kainą, tačiau negaunate jokių garantijų ir jokių įrodymų, kad apskritai tas meistras kažką jūsų automobilio varikliui. Taigi, yra kas tuo užsiima ir visiems gerai: tiek meistrui, tiek automobilio pardavimais užsiimančiam asmeniui. Apie būsimą pirkėją, kuris nusipirks automobilį su tokiu variklio remontu, galvojama mažiausiai.

Ar važinėjimui sau pačiam?

Visada galima pigiai suremontuoti bet ką, tame tarpe ir variklį. Tačiau kiek kilometrų jūs nuvažiuosite, priklausys nuo to, kokios dalys bus sudėtos remonto metu.

Garantijos reikia ar ne?

Todėl variklio kapitalinio remonto kaina, jei dar norėsite ir garantijos, visada bus didesnė. Aukštos kokybės dalys, atliekant protingą variklio remontą kainuoja turbūt mažiausiai 2x brangiau, nei kiniški analogai.

KODĖL PAS MUS?

Visų pirma ir svarbiausia yra tai, kad mes mylime šį darbą, jis mums patinka ir mes džiaugiamės galėdami padaryti variklį, kurio atsisakė visa eilė kitų meistrų.

nesirenkame lengviausio kelio

Žinoma, visada paprasta eiti lengviausiu keliu, tai yra atlikti variklio kapitalinį remontą liaudyje labiausiai paplitusioms mašinoms.

tam, kad galėtume didžiuotis savo darbais

Tačiau visada yra daug smagiau savimi didžiuotis, jog sugebėjai padaryti tai, ko visi atsisakė. Taigi, kai yra noras būti geriausiais ir to nuolat siekiame, rezultatas kalba pats už save.

KODĖL KLIENTAI MUMIS TIKI?

1. Todėl, kad visus klausimus iškylančius remonto metu deriname su klientais

2. Visos galimos kainos aptariamos iš anksto

3. Visada stengiamės atrasti optimaliausią sprendimą abiems pusėms

4. Už savo darbą visada garantuojame – garantuojame, kad viskas bus atlikta pagal naujausias žinias kapitalinių variklių remonto srityje.

KADA NEVERTA DARYTI KAPITALINIO?

Yra šiandien jau nemažai automobilių, kuriems kapitalinio remonto daryti tikrai nėra prasmės. Žinoma, pirmiausia viskas skaičiuojama ir daroma sąmata. Ir jeigu sąmata viršija 3000,- eurų, mes visada pasidomime kiek kainuotų nupirkti naują variklį iš gamyklos ir su garantija.

Naujas variklis už 4000,- Eurų?

Ir jeigu matome, kad naujo variklio kaina 4000-5000 eurų – visada pasiūlysime apsvarstyti šią galimybę. Tai yra galimybę savo automobilyje pastatyti naują variklį…

KIEK GALIMA NUVAŽIUOTI SU NAUJU VARIKLIU?

Šiuolaikiniai varikliai retas kuris be problemų prasuka 500.000 km. Šiandien ne tik dauguma variklistų, bet ir vairuotojų žino, kad jeigu nenori turėti bėdų su varikliu – perki naują automobilį, pravažiuoji 200.000 ir parduodi. Arba pasiimi kitą naują iš salono.

Nauji automobilių varikliai važiuoja tik 200.000 km?

Deja, šiais laikais niekas nebėra tobula. Niekas nebesistengia gaminti kažko, kas būtų amžina. Nes iš to niekas nebeuždirba. Šiandien varikliai ekonomiški, tylūs, galingi… Tačiau tokia kombinacija ilgaamžiškumo atžvilgiu neišdirbta tobulai. Retorinis klausimas – tyčia ar ne?

VARIKLIO REMONTO PASLAUGOS

Žemiau pateikiame kainas, kurios yra orientacinės ir norint sužinoti, kokia remonto kaina bus jūsų automobiliui, prašome apsilankyti pas mus į vietą – į mūsų autoservisą. Pasidarysime / atliksime variklio diagnostiką pagal tai, kaip šį darbą suprantame mes.

Variklio remontasEuro
Paskirstymo dirželio keitimasNuo 40,- Eur
Vandens siurblio keitimas Nuo 35,- Eur
Grandinės keitimas Nuo 120,- Eur
Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 35,- Eur
Vožtuvų reguliavimas Nuo 45,- Eur
Hidrokompensatorių keitimas Nuo 35,- Eur
Vožtuvų riebokšlių keitimas Nuo 40,- Eur
Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimasNuo 45,- Eur
Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 55,- Eur
Variklio pagalvės keitimas Nuo 15,- Eur
Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 33,- Eur
Variklio Galvutės nuėmimas / pastatymas Nuo 100,- Eur
Stūmoklinių žiedų keitimas Nuo 150,- Eur
Variklio nuėmimas / pastatymas Nuo 250,- Eur
Variklio kapitalinis remontas Nuo 350,- Eur
Generatoriaus diržo keitimas Nuo 15,- Eur

KAIP ATLIEKAMAS VARIKLIO KAPITALINIS?

Kapitalinis remontas, kai keičiamos visos susidėvėjusios dalys. Toks remontas atliekamas variklį išmontavus ir išėmus iš automobilio. Jį išardžius „iki paskutinio varžto“, yra tikrinamas kiekvienos detalės nusidėvėjimas:

Peržiūrimas kiekvienas varžtas, kiekvienas komponentas

variklio bloke – pagrindinių alkūninio veleno įdėklų, švaistiklinių įdėklų, paties alkūninio veleno kaklelių išdilimas, stūmoklių žiedų, stūmoklių, alyvos siurblio, balansinio veleno; variklio galvutėje – vožtuvų, vožtuvų lizdų, vožtuvų kreipiančiųjų, kompensatorių, paskirstymo velenėlio kaklelių ir kumštelių.

Vertinam: bus brangu ar ne?

Toks remontas, be abejonės, labai brangus, bet automobilio variklis bus kaip naujas, o teisingai surinktas gali būti netgi galingesnis nei buvo, kai išvažiavo iš gamyklos!

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC