LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Islandijos - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

PERKELIMAS

VAIRO PERKĖLIMAS IŠ DEŠINĖS Į KAIRĘ

Domina  vairo perkėlimo iš dešinės į kairę kaina? Iškarto pasakysime, kad pas mus brangiau nei visur kitur aplinkui. Dabar jums jau kyla klausimas: "Kodėl?" Todėl, kad darbas atliekamas tam tikrais etapais, kuriuose dirba savo tik savo srities specialistai, taip išvengiant bet kurioje šios procedūros stadijoje - bet kokio broko. Paprastai kalbant, darbai paskirstomi kiekvienam atskirai. Neleidžiame vienam darbuotojui ir virinti, ir laidyną perdarinėti, ir važiuoklę ardyti jeigu prireikia ar dar kokį papidomą darbą ne pagal kvalifikaciją atlikti. Tai gal ir nėra pliusas, tačiau kai perdarinėjama mašina važinėjimui sau, tai yra nenuginčijamas privalumų privalumas! Perdarome tik tiems klientams, kuriems reikalinga kokybė, o ne planuojantiems perpardavinėti. Perpardavimui reikia kuo pigiau, o pigiau yra pigiau.

Yra toks posakis - ''Kas nieko nekainuoja, tas nieko ir neverta" .

vairo-perkelimas-kaina

Vairo perkėlimo iš dešinės į kairę galimybės

Ši gana sudėtinga procedūra pagal Lietuvos įstatymus nepažeidžia jokių teisės aktų reglamentuojančių saugų transporto priemonės eksploatavimą. Vairo perkėlimas, kaip paslauga, Lietuvoje gana nemenkai išvystyta ir lyginant su kitomis Europos Sąjungos valstybėmis ir greičiausiai užimtų pirmąją vietą pagal profesionalumą. Šis verslas, kaip ir bet kuris kitas, turi savo niunasų, kurie paprastam žmogui mažai žinomi ir pažįstami. Todėl čia pabandysime į vairo perkėlimą - procedūrą pažvelgti ne žmonių norinčių sutaupyti įsigyjant anglišką automoblį, o specialistų akimis.

Taigi pagrindiniai klausimai į kuriuos reiktų atsakyti būtų tokie:

a) Vairo perkėlimo kaina

b) Vairo perdejimas iš dešinės į kairę - pats procesas

c) Dalių klausimas ir angliškų automobilių perdarymas važinėjimui sau klausimas

Norint atlikti kokybišką angliško automobilio perdarymą reikia:

1. Geriausio autoelektriko

2. Geriausio suvirintojo

3. Kruopščiausio autošaltkalvio

 

Jei kalbėsime apie sudėtingesnės komplektacijos automobilius, galima sudaryti reikalingų dalių ir mechanizmų sąrašą, kuris atrodytų maždaug taip: priekinė salono panelė, pečiukas, kartais kondicionierius, vairo kolonėlė, pedalų mechanizmas, laidynas, automatinės pavarų dėžės svirtis, (bėgių rankena), ir dar daugybė smulkių detalių, be kurių bet kada pamatysime vairo perkėlimo broką. Prie viso to dar galime pripliusuoti vairuotojo pusės durų perdarymą , tai yra langų valdymo mechanizmo perdarymą. Dažnai skiriasi ir sėdynės, kurios keičiamos į standartinį variantą. Jei pažvelgtume į perdaromų automobilių markes, tai pamatytume, kad šešiems iš dešimt populiariausių perdarymui markių reikalinga pakeisti pertvarą skiriančią variklio skyrių nuo salono – o tai ir yra pats sudėtingiausias ir labiausiai atidumo bei kruopštumo reikalaujantis darbas, kai atliekamas vairo perkelimas ..


Pertvaros keitimas

Šiam darbui atlikti reikalingas aukščiausios kategorijos suvirintojas. Tik savo darbą profesionaliai dirbantis suvirintojas gali garantuoti, kad vairo perkėlimas , nebus ta priežąstis, del kurios automobilio geometrija pradės „vaikščioti“, jau nekalbant apie tai, kad po nekokybiškų suvirinimo darbų, jausmas važiuojant daugiau negu 100km/h greičiu primena skrendantį lėktuvą, kuris papuolęs į oro duobę tampa sunkiai valdomas. Taigi saugumas dabar ir ateityje priklauso nuo tikslių suvirinimo darbų. Taigi kalbant apie kainos ir kokybės santykį tai šioje vietoje teiginys „pigiai ir gerai nebūna“ būtų turbūt pats tinkamiausias imant visą autoremonto sektorių. Todėl be galo džiaugiamės turėdami specialistą, kuris ilgus metus dirbo AB „KD“, kurioje dirba tik aukščiausios klasės suvirintojai virinantys ir tiesiantys dujotiekio vamzdyną.


Elektros instaliacijos korekcija

Galvojate, kad kokybiškai perdaryti elektros instaliaciją iš angliško į europietišką variantą vieni niekai. Taip, perdaryti nėra sudėtinga, tačiau apie kokybę čia nutylėsime. Jeigu automobilis skirtas pardavimui, tada visada ieškosime kur pigiau, nes kol automobilis parsidavinėja greičiausiai nieko blogo neatsitiks. Tačiau laikui bėgant, artėjant drėgnajam ir šaltajam metų periodui artėja klaidų padarytų perdarymo metu pasireiškimui. Drėgmė ir šaltis pagrindiniai elektronikos gedimų veiksniai.


Vairo perkėlimo iš dešinės į kairę procesas

1.      Vairo kolonėlės keitimas, kurios neįmanoma perdaryti

2.      Vairo mechanizmo keitimas kartu su tvirtinimo kronšteinais

3.      Pedalų grupės keitimas

4.      Vakuminio stabdžių stiprintuvo keitimas

5.      Stabdžių stiprintuvo vamzdelių perdarymas

6.      Gazo troso perdarymas

7.      Šildymo ventiliacijos bei kondicionavimo sistemos keitimas

8.      Šių sistemų vamzdelių pritaikymas

9.      Vairuotojo durelių langų mechanizmo perdarymas

10.    Sėdynių keitimas

11.     Elektros instaliacijos perdarymas

Reikalingas vairo perkėlimas iš dešinės į kairę?

Nieko nelaukite !

Skambinkite dabar ir klauskite drąsiai :

TEL.: +370 618 05757

Dėmesio,  Vairo perkėlimo paslaugas planuojama atnaujinti nuo rudens, todėl maloniai prašome skambinti prasidėjus rudens sezonui.


Variklio Diagnostikos Centro atliekami darbai:

AUDI DIAGNOSTIKA

BMW DIAGNOSTIKA

SAAB DIAGNOSTIKA

FORD DIAGNOSTIKA

VOLVO DIAGNOSTIKA

PEUGEOT DIAGNOSTIKA

OPEL DIAGNOSTIKA

HONDA DIAGNOSTIKA

MERCEDES DIAGNOSTIKA

MAZDA DIAGNOSTIKA

NISSAN DIAGNOSTIKA

RENAULT DIAGNOSTIKA

TOYOTA DIAGNOSTIKA

VARIKLIO REMONTAS

TURBINŲ REMONTAS KAUNE

DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA

DYZELINIU VARIKLIU REMONTAS

DYZELINIU KURO SIURBLIU REMONTAS

AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA

AUTOSERVISAI KAUNE

EGR VOŽTUVAS

CITROEN DIAGNOSTIKA

FIAT DIAGNOSTIKA

VAŽIUOKLĖS REMONTAS

AUDI REMONTAS

BMW REMONTAS

OPEL REMONTAS

VOLVO REMONTAS

HONDA REMONTAS

FORD REMONTAS

FIAT REMONTAS

CITROEN REMONTAS

MERCEDES REMONTAS

MAZDA REMONTAS

AUTOSERVISAI VILNIUJE

AUTODALYS

PURKSTUKU REMONTAS

VARIKLIO DALYS

AUDI SERVISAS

NISSAN REMONTAS

RENAULT REMONTAS

DYZELINIŲ SIURBLIŲ REMONTAS

AUTOELEKTRIKAS-KAUNE

STARTERIU REMONTAS

CHIP TIUNINGAS

AUTOMOBILIU REMONTAS KAUNE

VARIKLIO KAPITALINIS REMONTAS

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas