LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Islandijos - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

TURBINA SU GARANTIJA

TURBINŲ REMONTAS KAUNE / VILNIUJE / KLAIPĖDOJE

SU TIKRA GARANTIJA, O NE POPIERIAUS LAPU...

ARBA KITAIP - PROFESIONALŲ RANKOSE!

1. Dėmesio! Užsiimame turbinų remontu tik tuo atveju, jeigu reikalingas kokybiškas turbinos remontas važinėjimui sau, o ne pardavimui.

2. Turbinas remontuojame tik tuo atveju, jei automobilis į servisą pristatomas su nenuimta turbina. Tam yra tam tikros ir gana svarbios priežąstys...

3. Garantiją duodame visada, jeigu remontas atliekamas pagal visas turbokompresoriaus remonto taisykles, kurių daugelis nesilaiko...

4. Turbinos remontas su garantija - popierinė ar reali? Info čia: www.turbinuservisas.lt

sugedo turbina ka daryti turbinu remonto servisas

SUGEDO TURBINA - PRIVALOTE ŽINOTI!

a) Norint užtikrinti geras turbinos darbo sąlygas, nepakanka vien nuimti ir pastatyti turbiną.

b) Reikia surasti, priežąstį, dėl ko turbina sugedo.

c) Turbinos nuo senumo sugenda be galo retai.

d) Tik surastos ir pašalintos turbinos gedimo priežąstys garantuoja, kad ji nesuges pravažiavus keletą tūkstančių kilometrų.

e) Visi, kas remontuoja turbinas duoda garantiją turbinai, o mes duodam garantiją, kad visos priežąstys, galinčios sugadinti turbiną, po jos remonto, yra pašalinamos mūsų remonto centre - tai reiškia, kad nuo šiol turbinų gedimus šaliname nuo A iki Z .

http://www.TurbinuServisas.lt

TURBINU DIAGNOSTIKA IR REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPEDOJE


NORI SUŽINOTI, KODĖL LABAI DAŽNAI REIKIA KEISTI TURBINAS NE PO VIENĄ KARTĄ PER METUS? SKAMBINK - ATSAKYSIME KAD IR DABAR!

 PROFESIONALUS TURBINŲ SERVISAS - KOKS JIS IŠ TIKRŲJŲ?

O dabar Skambinkite ir Klauskite drąsiai - turbinų remontas Kaune ir Vilniuje 

VDC VADOVŲ KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

KONSULTACIJŲ NR.: 

 

Automobiliu diagnostika Vilniaus miesteautodiagnostika kaune

 

 

Automobiliu diagnostika klaipedoje

 

P.S. Jeigu meistrai neatsiliepia, skambinkite antrą ir trečią kartą.

 

 VISŲ AUTOMOBILIŲ TURBINŲ DIAGNOSTIKA REMONTAS KAUNE IR VILNIUJE

 

1. 20 metų patirtis turbodyzelinių variklių ir turbinų remonte -

2. Patikėkite automobilį tiems, kas apie jį nusimano

3. O variklį tiems, kurie gali paruošti netgi tikram raliui...variklis


WWW.TURBINUSERVISAS.LT ATLIEKAMAS IŠSKIRTINIS TURBINŲ REMONTAS - ĮSIDĖMĖKITE!

Daugelis vairuotojų vairuojančių automobilius, kuriuose įmontuota aukšto slėgio turbina, net nenutuokia, kad pagrindinė turbinos gedimo priežąstis yra paties vairuotojo nežinojimas kaip reikia prižiūrėti ir eksploatuoti tokį automobilį. Turbinų remontas Kaune - geriausias jūsų pasirinkimas. Mes žinome, ką ir kodėl darome.
   
 

 

Greitu laiku www.turbinuservisas.lt centras pateiks Jums naudingos informacijos apie turbininių variklių priežiūros taisykles, kurios padės išvengti gana brangaus remonto ateityje.

  • Skambinate visiems ir ieškote pigiausios kainos?

Ir čia jau pradedate klysti... Ieškokite ne pigiausios, bet geriausios kainos! Geriausia kaina, tai visų pirma geriausia kokybė už realią kainą.

  • Kad netektų po remonto gailėtis, pirmiausia reikia sau atsakyti į keletą klausimų:

1. Ar šiais laikais (t.y. 2017 m.) galima rasti Lietuvoje gerus meistrus dirbančius iš idėjos? (T.y. pusvelčiui)

2. Ar originalios dalys kainuoja taip pat pigiai, kaip ir neaišku kieno pagamintos?

3. Ar už žemos kainos neslypi tos pačios bėdos su  jūsų automobiliu ateityje?


Šiaip, tai yra pagrindiniai niuansai, prieš renkantis bet kurį automobilių servisą. Taigi ir toliau dirbame pagal programą : " žinok visą tiesą apie automobilio remontą..."


O dabar Skambinkite ir Klauskite drąsiai - turbinų remontas Kaune - Vilniuje:  

 

Turbinos pjūvis

1. Kompresoriaus sraigė

2. Turbinos korpusas

3. Žiedai

4. Sudūrimo žiedas

5. Turbinos sraigė

6. Sandarinimo žiedai

7. Turbinos sparnuotė

8. Slydimo guoliai

9. Atraminiai slydimo guoliai

10. Kompresoriaus sparnuotė

11. Veržlė


Informacija vairuotojams:

Turbinų remontas - "slidus" darbas.

Klausiate "kodėl" ? Skaitykite atidžiai:

Turbokompresoriaus remontas prasideda visų pirmiausia nuo variklio techninio stovio įvertinimo ir jo mechaninės apžiūros. Po to seka pačios turbinos apžiūra tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Šiuolaikiniuose  varikliuose viskas taip susiję, kad būtina pirmiausia įsitikinti, kur turbinos gedimo priežastis - ar pačiame turbokompresoriuje, ar jo gedimo priežastis slypi pačiame variklyje.

Ir visgi, jeigu gedimo priežastis pačiame kompresoriuje, jums telieka džiaugtis - turbokompresorius pagamintas iš tokio metalo (aliuminio, špižiaus ir plieno), kuris laikantis visų technologinių reikalavimų remontuojasi ir tikrai patikimai. Šiandien įmanomas praktiškai bet kurios turbokompresoriaus dalies keitimas. Taip galima šį gana brangų daiktą kapitaliai suremontuoti ir jeigu variklio būklė tvarkinga, turbokompresorius tarnaus ilgiau nei variklis.


Tiems kurie norėtų žinoti, kaip vyksta turbinos restauravimo procesas pabandysime jį išanalizuoti paeiliui:

1. Pirmiausiai turbina išardoma:

      

 


Turbo remontas

2. Po pirminės apžiūros nustatoma, kuri turbinos dalis turi pažeidimų. Šiuo atveju turime pažeistą turbokompresoriaus turbinos dalį.


Matome, kad kažkokia metalo šukė pažeidė turbinos sparnuotę, todėl turėsime ją pakeisti nauja, nes jos neįmanoma sutvarkyti.

Sandėlyje turime daug ivarių atsarginių dalių, todėl čia problemų tikrai nekils.


3. Trečias etapas, tai visų turbinos sudedamųjų dalių valymas smėliasrove


4. Ketvirtas - visų tepimo kanalų valymas ultragarsu ir jų plovimas po aukštu slėgiu


5. Penktas etapas - tai visų turbinos sudedamųjų dalių defektacija, matavimas su tam skirta specialia įranga


6. Mūsų turimu atveju, be remkomplekto, reikia pakeisti ir rotorių. Taigi visos reikalingos detalės paruoštos surinkimui.

              

              


7. Turbinos surinkimas: Kartridžas surinktas ir statomas į Turbotechnics stendą. Šiame stende prie kartridžo pajungiams karšto tepalo padavimas po  atitinkamu spaudimu.

Rotorius sukamas suspaustu oru, kuris gali jį įsukti iki 250.000 sūkių per minutę. Praktiškai didžioji dalis turbinų neįsisuka iki tokių sūkių, tačiau stendas tokiu būdu leidžia nustatyti mažiausią disbalansą - didžiausiais sūkiais bet kuriai turbinai.

Disbalanso parodymai, priklausomai nuo sūkių, matomi stendo displėjuje grafiškai ir jais remiantis atliekamas balansavimas iki  tam tikrų parametų atitikimo.

  

  

  


8. Po balansavimo išbalansuotas rotorius statomas į kriauklę. Po vestgeito sumontavimo ir jo sukalibravimo, turbokompresoriaus remontą galima laikyti baigtu.

  

  

  


  

  

REZIUME:

Norint garantuoti užtikrintą ir ilgalaikį turbinos darbą, neužtenka vien tik suremontuoti turbokompresorių ir jį sumontuoti. Ilgalaikį turbinos darbą gali garantuoti tik tie meistrai, kurie gerai išmano pačio variklio veikimo principą, turi patirties remontuojant variklius ir žino jų gedimus. Reiktų žinoti ir tai, kad 90 procentų turbinų sugenda dėl variklio kaltės, visa kita, tai turbininio variklio eksploatavimo ir priežiūros žinių trūkumas ir atitinkamų taisyklių nepaisymas.

TURBINŲ REMONTAS KAUNAS VILNIUS -

mes dirbame su 100% Garantija !


Audi ir Volkswagen Turbinų technologija

TURBO REMONTAS

Paskutinė naujienos, kurias pristato Audi ir Volkswagen koncernas yra tokios, kad šis koncernas planuoja savo automobilių gamybą ateityje tik su turbininiais varikliais. 

Planuose – visiškai nebegaminti atmosferinių variklių. Benzininiai varikliai su dviem turbinom 1.4 TSI su kombinuotu turboįputimu ir 2.0 TDI išvysto  arba 150 arba 170 arklių galią. Turbovariklis 2.0 TFSI 200 arklio galių.

Taigi planai pilnai logiški – variklis turbinų pagalba  žymiai ekologiškesnis, ekonomiškesnis ir turi daugiau galios prie tos pačios arba mažesnės automobilio masės.

Žiūrint į ateitį naujausios technologijos leis pasiekti dar daugiau projektuojant variklius su turbinomis. Turbinu remontas  taip pat nestovi vietoje. Staklės ir stendai, kuriuos šiuo metu naudoja turbinų remonto dirbtuvės taip pat smarkiai tobulėja reaguodamos i naujausias  turbinų gamybos technologijas.


TURBINŲ REMONTAS SU KINTAMA GEOMETRIJA

( Variable Geometry Turbine)

Pirmasis automobilis , kuriame buvo pritaikyta turbina su kintama geometrija buvo 1995 metais į rinką išleistas Volkswagen Multivan automobilis su 1.9 litrų talpos TDI varikliu.

Kaip veikia turbina su kintama geometrija?

TURBINU REMONTAS KAUNE IR VILNIUJE

Kintama geometrija yra naudojama tam, kad galima būtų optimizuoti išmetamųjų dujų srautą, kuris yra nukreipiamas į turbinos sparnuotę. Variklis dirbdamas mažomis apsukomis, įgalina nukreipti visą išmetamųjų dujų srautą į turbinos sparnuotę, ko pasekoje padidėja oro padavimo ir suspaudimo srautas į įsiurbimo kolektorių.

Esant dideliems variklio sūkiams ir dideliam išmetamųjų kiekiui, turbina su kintama geometrija veikia šitaip – kintamos geometrijos  sparneliai atsidaro, tuo leisdami visam išmetamųjų kiekiui patekti ant sparnuotės, o pertekliniui – nutekėti į šoną. Toks veikimo principas apsaugo turbiną nuo per didelių sūkių, tuo pačiu palaiko reikiamą oro padavimo kiekį į įsiurbimo kolektorių.

Variklio Diagnostikos Centras tai ne tik diagnostika:

1. Tai ir  benzininių variklių paprastas bei kapitalinis remontas

2. Tai ir siurblių bei dyzelinių variklių remontas

3. Turime  elektronikos specialistą

4. Turime puikius važiuoklės meistrus - važiuokles remontas Kaune

5. Pas mus dirba  4 keturi geriausi Kaune variklių  ir turbinų remonto profesionalai

Nuo šiol variklio diagnostikos centras atlieka fiat diagnostiką ir citroen diagnostiką bei remontą.

( TURBINŲ REMONTAS KAUNE IR VILNIUJE )

www.TurbinuServisas.lt

Variklio diagnostikos centro specializacija apima taip šias sritis:

AUDI DIAGNOSTIKA

BMW DIAGNOSTIKA

SAAB DIAGNOSTIKA

FORD DIAGNOSTIKA

VOLVO DIAGNOSTIKA

PEUGEOT DIAGNOSTIKA

OPEL DIAGNOSTIKA

HONDA DIAGNOSTIKA

MERCEDES DIAGNOSTIKA

MAZDA DIAGNOSTIKA

NISSAN DIAGNOSTIKA

RENAULT DIAGNOSTIKA

TOYOTA DIAGNOSTIKA

VARIKLIO REMONTAS

AUTOSERVISAI VILNIUJE

PURKSTUKU REMONTAS

AUDI SERVISAS

DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA

DYZELINIU VARIKLIU REMONTAS

DYZELINIU KURO SIURBLIU REMONTAS

AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA

AUTOSERVISAI KAUNE

 

CITROEN DIAGNOSTIKA

FIAT DIAGNOSTIKA

VAŽIUOKLĖS REMONTAS

AUDI REMONTAS

BMW REMONTAS

OPEL REMONTAS

VOLVO REMONTAS

HONDA REMONTAS

FORD REMONTAS

FIAT REMONTAS

CITROEN REMONTAS

MERCEDES REMONTAS

MAZDA REMONTAS

NISSAN REMONTAS

RENAULT REMONTAS

DYZELINIŲ SIURBLIŲ REMONTAS

AUTOELEKTRIKAS-KAUNE

STARTERIU REMONTAS

AUTOMOBILIU REMONTAS KAUNE

OPEL ZAFIRA ATSILIEPIM

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas