LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Neries Kr. - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

Mes jau Norvegijoje

ŠIUO METU VISI ESAME SUGRĮŽĘ Į LIETUVĄ

(P.s. LIETUVIŠKOMS AUTOMOBILIŲ REMONTO KAINOMS PASIEKUS NORVEGIŠKAS, NEBEMATOME PRASMĖS GYVENTI VIENOJE IŠ GRAŽIAUSIŲ PASAULIO ŠALIŲ)

Geriausias Lietuvių autoservisas Norvegijoje - kur jis?

Mielieji tautiečiai, nuo mūsų niekur nepabėgsite ir niekur nepasislėpsite. Kad ir kur beišvažiuotumėte - Variklio Diagnostikos Centro meistrus surasite visada šalia savęs - visur ir visada. Nuo šiol mūsų meistrus rasite ir Norvegijoje - Stavangeryje, Bergene ir Osle.
 
Ne paslaptis, kad iš didelio mūsų kolektyvo į Norvegiją, tikrai yra "nubyrėjęs" ne vienas geras specialistas. Ir tai visai natūralu. Juk visi ieškolaimės ten, kur klientai moka daug daugiau... Todėl, čia sudėsime savo draugus buvusius kolegas (dabar atstovus Norvegijoje), kurie įsikūrė šalyje, kuri turbūt viena iš nedaugelio pasaulyje apie krizes ir bankrotus senai pamiršusi.
 
Kodėl verta pamąstyti apie mūsų buvusius kolegas ir jų servisus Norvegijoje?
 
Visų pirmiausia tai mūsų nuoširdžiausios rekomendacijos. Visų antra atminkite, kad jie priklauso mums. O tai reiškia, kad 
jie naudojasi mūsų komandos duomenų baze, kuri neturi Lietuvoje analogų ir skirta sudėtingų automobilių sistemų gedimų paieškai ir diagnostikai <<< (kas tai yra turėtų pasiskaityti kiekvienas turintis naujesnį automobilį).
 
Kitaip tariant, kad ir koks automobilio gedimas, jis visada bus nustatytas, o jūsų pageidavimu - ir pašalintas. Visa tai įrodo, kokie gali būti
komandinio darbo pranašumai ir rezultatai. 
 
 
 
Autoservisas Stavangeryje
Tel.: +47 40 58 48...
 
Nors lietuvių autoservisai Stavangeryje, Rogalando apskrityje pamažu jau skinasi sau kelią į norvegų vairuotojų širdis, ten dar iki šiol nebuvo Variklio Diagnostikos Centro kolektyvo narių.
 
Tačiau jau šiandien galite (galima sakyti mus) skambinti ir tartis dėl priėmimo. Atminkite, kad autoservisų kainos Norvegijoje norvegams ir lietuviams (bent jau pas mus) tikrai skirtingos ir skiriasi kartais.
 
Ričardo autoservisas Bergene (atostogaujame)
 
Žinoma gaila, kai geriausi iš geriausių palieka mūsų brangią šalį. Tačiau ačiū dievui, jie visada kartu su mumis ir mūsų kolektyvu. Tai reiškia, kad jie nepakeitė savo profesijos ir liko ištikimi savo gyvenimo Hobiui.  
 
Ričardas - geriausias Lietuvos automobilių autoelektronikos specialistas, šiuo metu įkūręs remonto dirbtuves Bergene
 
Povilo autoservisas Osle (atostogaujame)
 
Ričardo brolio auto servisas Oslo mieste kviečia Visus Norvegijos sostinės Lietuvius iškilus rimtoms (ar nesvarbu kokioms) problemoms kreiptis ištisą parą (jeigu žinoma labai rimta)
 
Remontuojame ne tik važiuoklę, bet ir sudėtingus variklio gedimus, bei atliekame kapitalius remontus.
 

Na ką gi mielieji šiandien jums laiminga diena - jūs atradote mus, o mes tikimės, kad atradome jus. Ir dar... jei esate kur toliau nuo didžiųjų Norvegijos miestų ir nemiegate naktimis dėl  neaiškaus gedimo, galite pasinaudoti mūsų užklausos forma, kurioje kuo smulkiau aprašykite gedimą, o taip pat nepamirškite nurodyti, koks tai automobilis (dyzelis, kiek Kilowatų, metai, variklio darbinis tūris)
Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas