LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Neries Kr. - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

KOMPIUTERINE DIAGNOSTIKA

KOMPIUTERINE DIAGNOSTIKA KAUNE VILNIUJE KLAIPEDOJE

Ateities automobiliai taps kompiuteriais
 
Taip teigia švedai iš „Volvo”. Pasak jų, ateities automobiliai turės tokius prietaisus, kurių dabartiniam vairuotojui kol kas nereikia. Tačiau netolimoje ateityje jie taps gyvenimo būtinybe.

Automobilių pramonei jau šimtas metų, tačiau visus tuos metus jinai tobulino tik variklius, važiuoklę bei kėbulus. Ateinančiame automobilių pramonės amžiuje, pasak švedų, dominuos elektronika.

Kita vertus jau dabartiniai automobiliai turi daugiau elektroninių prietaisų, nei XX a. septintojo dešimtmečio kosminės raketos.

Tai navigacinė sistema padedanti orientuotis kelyje, elektronikos valdoma pakaba, kuri priklausomai nuo važiavimo sąlygų būna „minkštesnė” arba „kietesnė”. Tai taip pat ir radarai įspėjantys apie gręsiančius susidūrimus.

Tačiau švedai pažymi, kad kur kas svarbiau yra ne naujų elektroninių vairuotojo „padėjėjų“ kūrimas, o žymiai geresnis šių „padėjėjų“ ir vairuotojo abipusis ryšis.

Šiuo atveju jie pateikia elementarų pavyzdį. Kuo automobilyje daugiau įvairiausių ekranų, svirtelių ir mygtukų, tuo sunkiau vairuotojui jais naudojantis koncentruoti dėmesį bei nesukelti eismo pavojaus.

Vienas iš tokių pavyzdžių yra „Volvo” automobiliuose naudojama IDIS (Intelligent Driver Information System - Intelektuali vairuotojo informavimo sistema) sistema.

Kaip ji veikia? Įsivaizduokite, kad „Volvo” vairuotojas pradeda lenkti kitą automobilį. Jei tuo metu kažkas skambintų į automobilyje prijungtą mobilųjį telefoną, IDIS sistemą užlaikytų skambutį. Telefonas sučirkštų tik tuomet, kai nebegrėstų pavojus eismo saugumui.

Švedai teigia, kad dėl šios sistemos automobilis tarsi įgyja žmogiškų savybių. Automobilis pats sprendžia kada ir kokią informaciją pateikti vairuotojui. Kompiuterine diagnostika Kaune Vilniuje kitaip vadinama dyzeliniu ir benzininių autodiagnostika arba automobiliu diagnostika.

Skandinavai taip pat priduria, kad ateinančios kartos IDIS sistema taps neatsiejama daugelio naujų „Volvo” automobilių dalimi.

VDC VADOVŲ KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

KONSULTACIJŲ NR.: 

 

Automobiliu diagnostika Vilniaus miesteautodiagnostika kaune

 

 

Automobiliu diagnostika klaipedoje

 

P.S. Jeigu meistrai neatsiliepia, skambinkite antrą ir trečią kartą.

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas