LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Neries Kr. - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

KARJERA

 
Ar sugebi sudominti?
 
Apie mus trumpai.
 
 

Nauja dukterinė "Variklio Diagnostikos Centro" transporto paslaugų įmonė kviečia prisijungti prie naujai renkamos komandos. Reikalingi nebūtinai patyrę transporto srityje, tačiau kūrybingi žmonės (asmenybės), galintys efektingai valdyti ne tik skiriamas dideles investicijas įmonės transporto paslaugų plėtrai, tačiau ir mūsų koordinuojamą paslaugų spektrą - pervežimo, perkraustymo ir transporto nuomos paslaugas. Todėl visus (jeigu yra noro ir potencialo) idėjų nestokojančius žmones kviečiame pabandyti įrodyti savo galimybes nauju - žemiau aprašytu atrankos metodu.


 
Neredaguotas laiškas, nuo Aistės. Ir didelis "Ačiū" jai už tokią savo nuomonę bei pastebėjimą:
 
"-Sveiki, na tiesiog negaliu neišsakyti savo nuomonės ir susižavėjimo tokiais darbdaviais, kaip Jūs. Perskaičiau aprašymą dėl siūlomų pareigų, ir net šiurpai perėjo kūną supratus, kad ne visi darbdaviai dar pasidavę tai masinei beprotybei, kai būtent įrašai CV ir nusprendžia, ar gausi darbą ar ne.. Žaviuosi Jūsų požiūriu į darbuotoją pagal jo mąstymą, suvokimą ir gabumus, o ne pagal įrašus popieriaus lape ar diplomo laipsnį.
 
Automobiliu skelbimai www.noriu.lt
 
Mano svajonė dirbti tokioje įmonėje. Tikrai norėčiau pretenduoti į Jūsų kolektyvą, tačiau kad ir kaip ilgai galvojau apie konkursines temas, suprantu, kad vien tik noro neužtenka, jei nesi susidūręs praktikoje su bent viena iš tų sričių. Taip ir norisi tuojau pat pradėti naujus mokslus, kad tik būtų galimybė įsidarbinti tokioje įmonėje!
 
Pagarbiai, Aistė
 

Labai malonu, kad dar atsiranda Lietuvoje kandidatų į laisvą darbo vietą, kurie nebijo sudalyvauti  truputį  nestandartinėje darbuotojų atrankoje  (nors šią minutę tokius žmones skaičiuojame ant vienos rankos pirštų... labai gaila, žinoma) Tačiau šis būdas unikalus visų pirma tuo, kad :

1.  Nereikia skaityti 900 CV ( nes konkurse dalyvauja ne CV, o kandidato saviraiška, mintys, vizijos ).

2. CV su 3-4 aukštaisias dar ne rodiklis, kad jūs turite talentą kurti ir generuoti idėjas, kai pinigai investavimui padėti jums ant stalo.

3. Pas mus per metus uždirbti galima tikrai daugiau nei laimėjus  dainavimo "X-Faktorių", tačiau norinčių sudalyvauti mūsų "Auto faktoriuje" ne tiek ir daug. Galbūt šiandien - tai jūsų šansas, pagalvokite apie visa tai dabar...


 

Kokio darbuotojo ieško šiuolaikiniai darbdaviai? Turbūt daugeliui ieškančių naujo darbo - tai pats pagrindinis klausimas. Viskas būtų gerai, jeigu kas nors atsakytų į šį klausimą 100 procentų teisingai. Mes šia tema taip pat turime savo nuomonę. Kokią?  

Taigi... Mes manome, jog tai ne tik, kad nuomonė, bet ir pati tikriausia tiesa. Šiandien darbdaviai yra skirstomi į stambius ir smulkius. Smulkūs - tai kompanijos nuo 5 ik 20-30 darbuotojų. Visi kiti darbdaviai skaitomi stambiais. Kodėl mes apie tai kalbame ir pasakojame? Todėl, kad nuo to priklauso, ko iš dabuotojo bus reikalaujama ir kokia bus jo pagrindinė funkcija.

Mes žinome vieną paprastą dalyką, kad stambieji darbdaviai ieško tiesiog "darbininkų", kuriuos reikia kuo naudingiau ir efektyviau išnaudoti. Žodžiu jų tikslas - efektyviai išnaudoti kiekvieną jūsų minutę ar net sekundę, paliekant jums kuo mažiau laiko kūrybai ir pamąstymams. Žodžiu jus išsunkia taip, kad jūs gale darbo nenorėtumėte daugiau nieko...

Kitaip elgiasi smulkieji (žinoma nekalbėsime čia apie įvairiausio plauko aferistus) - jie ieško talentų. Nes tik talentai gali padėti mažai įmonei užaugti ir tapti lydere tam tikroje verslo nišoje. Todėl mes :

Ieškome talentų arba panašių... Kurie galėtų ir sugebėtų padvigubinti mūsų paslaugų kiekį, tuo pačiu pasididindami dvigubai ir savo (dabartinį mūsų siūlomą) atlyginimą.

Pagrindinis kriterijus, pagal kurį rinksimės tinkamą kandidatą bus ne  CV, o atsiųstas konkursinis laiškas-rašinys

Su konkrečia jūsų nuomone !


Taigi, norime, kad kandidatai parašytų išskirtinį konkursinį rašinį ne apie save, o apie savo požiūrį - pageidaujamos pareigybės tema ( arba kitaip tariant išsakytų savo aiškią ir išsamią nuomonę ir poziciją ne trimis sakiniais)  ...

VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS

    Ir Kaune ir Vilniuje šiuo metu ieško darbuotojų šioms pareigoms užimti :

 

1. Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuomos  vadybininkas adminstratorius - atlyginimas nuo 650,- Eur į rankas + viskas įskaičiuota (telefonas, automobilis, premijos už darbo rezultatus)

Išsamiai išdėstyti savo nuomonę ir mintis šia tema.

TEMA 

"Problemos, naujienos ir perspektyvos automobilių nuomos sektoriuje. Arba kuo labiausiai nusivilia klientai išsinuomavę automobilį ir kaip galima visa tai pakeisti šiandien"

Tema, į kurią norint atsakyti reiks gerai pasukti galvą...

 

Išsamiai išdėstyti savo nuomonę ir mintis šia tema (konkursinio rašinio apimtis 1-2  A4 lapai)


Tai ir bus lemiamas atrankos kriterijus, kurio pagalba galima bus įvertinti jūsų pasiruošimą, pačiam sunkiausiam darbui - darbui su klientais.


Taip pat šiuo metu ieškome:

4. Autošaltkalvio. Darbas su dyzeliniais ir benzininiais automobilių varikliais.

5. Autošaltkalvio. Darbas su automobilių pakabos remontu.

6. Autoelektriko. Darbas diagnostine įranga, geras automobilių elektroninių sistemų išmanymas ir remontas


DĖMESIO!

Visiems potencialiems kandidatams savo CV su konkursiniu laišku siųsti elektroniniu paštu:

info@varikliodiagnostika.lt

Mielieji, nematome prasmės gaišti laiko pokalbiams su kandidatais, nenorintiems dalyvauti atrankoje mūsų sugalvotu metodu . 

Taigi visiems sėkmės parodant savo išmonę ir iškalbą 

 Laisvos vietos šiandien:

 1. Automobilių nuomos vadybininkas (laisva vieta)

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas