LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Neries Kr. - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

DUJU IRANGOS MONTAVIMAS

DUJU IRANGOS MONTAVIMAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

Duju irangos montavimas www.dujuservisas.lt Kaune Vilniuje Klaipėdoje su geriausia dujininkų komanda. Svarbiausia montuojant dujų įrangą pasirinkti meistrus su patirtimi ir dideliu žinių bagažu apie automobilių benzinines uždegimo sistemas. Tik nuo protingų dujininkų patarimų, kaip eksploatuoti automobilį su dujine įranga, priklauso kaip jūsų automobilis važiuos artimiausius metus. Taigi paruoškite savo automobilį prieš dujinės įrangos montavimą taip, kad viskas veiktų nepriekaištingai ir važiuokite laimingai ne vienerius metus. 
 

 
Informaciniai Straipsniai :

www.DujuServisas.lt

KAUNAS VILNIUS

Tel.: +370 601 47 242

AUDI AUTOMOBILIU REMONTAS kaune ir vilniuje

www.Dujuiranga24.lt

Dujų įrangos montavimas Vilniuje Kaune

 
Lietuvoje įsteigta Gamtinių dujų automobilių asociacija, kurios tikslas – prisidėti prie gamtinių dujų, kaip alternatyvių degalų automobiliams, populiarinimo bei skatinti vairuotojų ekologinį švietimą.
 
KAS GERAI MONTUOJA DUJU ĮRANGĄ - GERIAUSI DUJININKAI

Pasak vieno iš asociacijos steigimo iniciatorių, „Autoidėja“ vadovo Laimono Dapšio, kuriama organizacija dės visas pastangas, kad vairuotojai rinktųsi automobilius, naudojančius švaresnius ir mažiau aplinkai kenkiančius degalus.

„Gamtinės dujos – tai kuras, padedantis spręsti daugelį energijos ir aplinkosaugos problemų, todėl būtina skatinti ir ekologiškiems automobiliams reikalingos infrastruktūros, o būtent – gamtinių dujų degalinių tinklų – plėtrą“, - pažymi L.Dapšys.

Be „Autoidėjos“, savo veiklą pradėjusiai Lietuvos Gamtinių dujų automobilių asociacijai taip pat priklauso „Autobrava“ bei savitarnos automobilių plovyklų tinklas „Plaunu Pats“. Vėliau tikimasi pritraukti ir daugiau įmonių, besidominčių gamtinėmis dujomis.

Tyrimais įrodyta, kad pakeitus benziną ar dyzeliną suslėgtomis gamtinėmis dujomis CNG (Compressed Natural Gas) išmetamųjų kenksmingų medžiagų ir kietųjų dalelių kiekis sumažėja iki 90 proc. Šiais degalais varomi automobiliai į aplinką išmeta net penktadaliu mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, palyginus su naftos degalus naudojančiais automobiliais.

Be to, gamtinės dujos visame pasaulyje yra pigesnės nei naftos produktai. Naudojant šį kurą, išlaidos degalams sumažinamos iki 20 proc., lyginant su išlaidomis dyzelinui ar suskystintoms naftos dujoms, ir net iki 40 proc., lyginant su išlaidomis benzinui.

Jau kitą mėnesį Lietuvoje debiutuos pirmieji lengvieji „Fiat“ automobiliai su unikalia ,,Natural Power“ technologija, varomi ir suslėgtomis gamtinėmis dujomis, ir benzinu.Nuo 2006 lapkričio 1 d. techninės apžiūros metu bus tikrinamos automobilių dujinės įrangos. Todėl šiuo metu reikalaujamas dujinės įrangos patikrinimo aktas po minėtos datos nebus reikalingas.

Kontrolieriai tikrins dujinės įrangos sandarumą, tvirtinimą, įrangos techninę būklę, įrašus dokumentuose bei anglies monoksido (CO) ir angliavandenilių (CH) kiekį išmetamosiose dujose, varikliui dirbant tiek benzinu, tiek dujomis.

Transporto priemonėse veikianti alternatyvi kuro sistema bus pripažįstama tvarkinga tik tada, kai bus sumontuoti visi dujinės įrangos elementai. Tuo atveju, kai sumontuoti ne visi įrangos elementai, valstybinės techninės apžiūros metu transporto priemonė bus vertinama kaip su dideliu trūkumu.

Taip pat norime atkreipti transporto priemonių valdytojų dėmesį, kad po 2006 lapkričio 1 d. įmonės, sumontavusios dujinę įrangą transporto priemonėms, registruotoms po šių metų lapkričio 1 d., išduos pažymą, kurioje turės būti nurodoma šios įmonės rekvizitai, sumontuoto dujų baliono ir reduktoriaus gamintojas, sertifikavimo numeriai bei sumontavimo data.

Transporto priemonėse, registruotose Lietuvoje po 2006 m. lapkričio 1 d., su sumontuota dujine įranga, registracijos liudijimo grafoje ,,degalai“ turi būti įrašas ,,benzinas / dujos“. Papildomą informaciją apie dujinės įrangos patikrą bus galima gauti techninės apžiūros įmonėse.

VDC VADOVŲ KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

KONSULTACIJŲ NR.: 

 

Automobiliu diagnostika Vilniaus miesteautodiagnostika kaune

 

 

Automobiliu diagnostika klaipedoje

 

P.S. Jeigu meistrai neatsiliepia, skambinkite antrą ir trečią kartą.

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas