LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Neries Kr. - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

AUTOSUPIRKIMAS

Kokie gedimai dažniausia ištinką automobilį, po kurių būtinas tralas?

 

Ne retai keliaujant automobiliu kelyje nutinka įvairių problemų, kurios, deja, negali būti išsprendžiamos vietoje. Kalbame apie techninius gedimus, kurie automobilį ištinka netikėtai. Tam pasiruošti iš anksto, deja, negalime. Yra keletas gedimų, kurie automobilius ištinka tendencingai dažniau, todėl nusprendėme, kad atėjo laikas apie juos pakalbėti ir papasakoti išsamiau.


Automobilio važiuoklės gedimas

 

Šis mašinos gedimas dažniausiai tampa pastebimas tuomet, kai pasibaigia žiema. Tuomet kelyje atsiranda daugiau duobių, nes buvęs sniegas (drėgmė), žema oro temperatūra pažeidė asfaltą ir taip galiausiai atsirado įtrūkiai, kurie virto duobėmis, buvo deformuotas kelio paviršius, todėl susiformavo nelygumai. Visos šios blogybės kelyje nedraugauja su automobilio važiuokle. Būtent jos tampa važiuoklės gedimo priežastimis.

 

Simptomai


Kaip suprasti, kad Jūsų automobilį kamuoja važiuoklės gedimas? Šią problemą galima atpažinti iš atsiradusio ūžesio, neaiškaus cypimo, barškėjimo. Dar gedimą išduoda ir atsiradęs nemalonus kvapas bei sumažėjęs automobilio manevringumą, kuomet norite atlikti lenkimo ar posūkio veiksmą.

 

Kaip mums padės tralas?

 

Dažniausiai automobilio važiuoklės gedimo taisymai užtrunka, todėl tinkamiausias sprendimas šiai problemai išspręsti – apsilankymas autoservise. Tačiau esant ūmiam važiuoklės gedimui, kuris Jus netikėtai užklupo viduryje autostrados, geriausia išsikviesti tralą, kuris Jus ir Jūsų transporto priemonę nugabens į taisyklą. Tokiu būdu apsaugosite savo automobilio važiuoklę nuo dar didesnio gedimo.

 

Automobilio duslintuvo gedimas

 

Dar vienas gedimas, kuris dažnai ištinka keliaujančius automobiliu – duslintuvo gedimas. Ši neganda, kaip ir važiuoklės gedimas, dažniausiai pasirodo po žiemos negandų, kuomet pradeda tirpti sniegas, o ant važiuojamosios kelio dalies barstoma daugiau smėlio ir druskos. Šios medžiagos, patekusios ant išmetamojo vamzdžio, skatina koroziją, rudžių atsiradimą. Rūdys „ėda“ duslintuvą ir jame atsiranda skylės, kurios turi būti nedelsiant taisomos.

 

Simptomai

 

Atpažinti automobilio duslintuvo gedimą padeda garsesnis mašinos veikimas bei į aplinką išmetamas daug didesnis kietųjų dalelių kiekis.


Kaip mums padės tralas?

 

Ištikus automobilio duslintuvo gedimui patartina kviesti tralą, kuris Jus nugabentų į artimiausią autoservisą, kuriame Jūsų transporto priemonei bus atliktas remontas. Važiuodami patys tik teršite aplinkos orą kietosiomis dalelėmis, kurios pakenks pro šalį einantiems pėstiesiems bei pasklis aplinkos ore ir prisidės prie rūgštinio lietaus formavimosi. Viso to išvengti Jums padės atvykęs tralas.

 

Šarnyro gedimas

Dar vienas gedimas, kuris dažniausiai pastebimas taip pat po žiemos sezono. Šį gedimą, kaipo ir važiuoklės, gali sukelti nelygus, duobėtas kelias. Taip pat ant kelio esančios druskos ar kiti nešvarumai, gali nusėsti ant šarnyro sujungimų, po apsaugos gumomis. Būtent dėl šios priežasties svarbūs šarnyro sujungimai pradeda greičiau dilti ir galiausiai atsilaisvina, o vėliau ir išsinerti. To pasekoje gali būti atlaisvinti transporto priemonės ratai.

 

Simptomai

 

Norint atpažinti šarnyro gedimus, reiki atkreipti dėmesį į tai, ar jis ar stabilizatoriaus ar vairo traukės antgaliai kliba. Jei būtent tai pastebėjote, tuomet galite neabejoti, kad Jūsų automobilį kankina šarnyro gedimas.

 

Kaip mums padės tralas?

 

Jei Jūsų automobilio ratai dar vietoje, tačiau įtariate šarnyro gedimą, tad geriau nerizikuoti ir pasinaudoti tralo paslaugomis. Taip apsaugosite ir save ir aplinkinius nuo galimų pavojų.

Visais paminėtais ir nepaminėtais atvejais, jei jaučiate, kad Jūsų transporto priemonei kažkas ne taip, kad ji genda, geriausia išsikviesti specialistus, tam tikrą pagalbą, kurie padės apsaugoti tiek Jus tiek aplinkinius nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas