Autoservisai Klaipėdoje – arba, ką verta žinoti apie automobilių remontą, kad po to netektų stipriai gailėtis? Kaip bebūtų keista, mums skambina 90% vairuotojų, kurie tikrai praradę viltį, kad kažkas gali jų automobilį suremontuoti apskritai…

autoservisas klaipedoje visa para
Automobilių servisai Klaipėdos mieste

PROFESIONALI DIAGNOSTIKA – 97 TESTAI LENGVIESIEMS AUTOMOBILIAMS

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC

Esame tie, kurie apskritai pirmieji pradėjo dirbti Lietuvoje su kompiuterinės diagnostikos prietaisais.

„AUTO-VDC“ SERVISAS

Kaip bebūtų keista, mums skambina 90% vairuotojų, kurie tikrai praradę viltį, kad kažkas gali jų automobilį suremontuoti apskritai… Dažniausiai jau automobilis būna remontuotas ne pas vieną meistrą

Registruokis ir tu!

PROFESIONALI DIAGNOSTIKA KAUNE

Esame tie, kurie turbūt pirmieji suprato, kad norint kokybiškai ir pilnai atlikti kliento automobilio remontą – įranga pasirodo yra niekas. Pasirodo svarbiausia – tai techninė informacija, kurios niekas šiaip sau veltui nedalina.

AUTOSERVISAS KLAIPEDOJE
AUTOSERVISAS KLAIPEDOJE

O tai reiškia tik vieną dalyką – jau senai turime viską, ko reikia dirbant su sudėtingais gedimais. Tai visų pirma žmonės (mūsų meistrai), galybė įrankių ir įrangos, bei gedimų šalinimui reikalinga techninė informacija.

Todėl sujungus visas šias priemones į vieną visumą, galime spręsti tokio sudėtingumo problemas, kurios įprastomis (paprasto serviso) sąlygomis yra beveik neįveikiamos…

PLATAUS SPEKTRO AUTOMOBILIŲ REMONTO PASLAUGOS KLAIPĖDOJE

Taip pat teikiame plataus spektro techninio aptarnavimo paslaugas, kurios reikalingos periodiškai, norint turėti tvarkingą automobilį. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų savo darbuotojais.

IŠSKIRTINĖ AUTOSERVISO

KLAIPĖDOJE RINKTINĖ

Savo komandoje laikome tik geriausius iš geriausių. Nepriimame eksperimentinių darbuotojų, kurie nori kažko išmokti. Pas mus ateina tie, kurie ne šiaip sau kažkur dirbo ir mokinosi.

Pas mus dirba tie, kurie daug sumokėjo, tam kad taptų geriausiais… Tiesiogine prasme! Todėl šiandien mes turime tuos, kuriems galima mokėti didesnius pinigus vien tik už kvalifikaciją ir žinias.

AUTOSERVISO KLAIPĖDOJE REMONTO KAINOS

Kainų politika paprasta: stengiamės, kad visi būtų patenkinti. Tai žinoma, be galo sunku įgyvendinti, bet… būtų nesunku – būtų neįdomu… Stengiamės, gyventi taip, kad būtų visada viskas įdomu. Tik taip galima neprarasti motyvacijos dirbant savo darbe!

Brangiau ar pigiau?

Pas mus visada automobilių remonto kaina bus 30 % mažesnė nei oficialių atstovybių salonuose, tačiau… bus 15% – 20% didesnė nei garaže dirbančio savamokslio meistro.

„Aukso viduriukas“ reiškia daug dalykų. Garantijos, atsakomybė, požiūris į klientą, požiūris į automobilių remonto procesus ir jų valdymą – nuo privačiai ir sau dirbančio meistro skiriasi kai diena nuo nakties.

Ir… jeigu Jums tokie dalykai nesvarbūs, reiškia lauksime Jūsų savo autoservise tuomet, kai tai taps prioritetais pasirenkant, kam patikėsite savo automobilio remontą