Autoservisai Kaune – arba, ką verta žinoti apie automobilių remontą, kad po to netektų stipriai gailėtis? Remontuojame taip, kad mus rekomenduotumėte savo draugams ar bičiuliams visame Kauno mieste!

„AUTO-VDC“ AUTOSERVISAS

autoservisas kaune visa para
Automobilių servisai Kauno mieste

Kaip bebūtų keista, mums skambina 90% vairuotojų, kurie tikrai praradę viltį, kad kažkas gali jų automobilį suremontuoti apskritai… Dažniausiai jau automobilis būna remontuotas ne pas vieną meistrą

Autoservisas Auto-vdc Kaune
Automobilių servisas Kaune „AUTO-VDC“

Registruokis ir tu!

PROFESIONALI DIAGNOSTIKA KAUNE

"AUTOVDC" Variklio Diagnostikos Centras Vilniuje Kaune Klaipėdoje
AUTOVDC

– 97 diagnostikos testai

Esame tie, kurie apskritai pirmieji pradėjo dirbti Lietuvoje su kompiuterinės diagnostikos prietaisais. Kurie investavo nuo pat pradžių ir į naujausią įrangą ir į žmones…

kompiuterinė diagnostika pasirodo yra „niekas“

Esame tie, kurie turbūt pirmieji suprato, kad norint kokybiškai ir pilnai atlikti kliento automobilio remontą – reikia daug daugiau… ir kompiuterinė įranga pasirodo čia yra niekas. Pats svarbiausias dalykas – tai techninė informacija, kurios niekas šiaip sau veltui nedalina.

trys dalykai lemiantys sėkmę

O tai reiškia tik vieną dalyką – jau senai turime viską, ko reikia dirbant su sudėtingais gedimais. Tai visų pirma žmonės (mūsų meistrai), galybė įrankių ir įrangos, bei gedimų šalinimui reikalinga techninė informacija.

Sinergija automobilių remonto procesuose – tai, kas retai sutinkama

AUTOSERVISAS KAUNE
AUTOSERVISAS KAUNE AUTO-VDC

Todėl sujungus visas šias priemones į vieną visumą, galime spręsti tokio sudėtingumo problemas, kurios įprastomis (paprasto serviso) sąlygomis yra beveik neįveikiamos…

PLATAUS SPEKTRO AUTOMOBILIŲ REMONTO PASLAUGOS KAUNE

Taip pat teikiame plataus spektro techninio aptarnavimo paslaugas, kurios reikalingos periodiškai, norint turėti tvarkingą automobilį. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų savo darbuotojais.

IŠSKIRTINĖ AUTOSERVISO

KAUNE RINKTINĖ

Savo komandoje laikome tik geriausius iš geriausių. Nepriimame eksperimentinių darbuotojų, kurie nori kažko išmokti. Pas mus ateina tie, kurie ne šiaip sau kažkur dirbo ir mokinosi. AUTOVDC – toks autoservisas Kaune, kokio reikia kiekvienam …

mūsų meistrai mokėjo, tam kad būtų geresni už kitus

Pas mus dirba tie, kurie daug sumokėjo, tam kad taptų geriausiais… Tiesiogine prasme! Todėl šiandien mes turime tuos, kuriems galima mokėti didesnius pinigus vien tik už kvalifikaciją ir žinias.

AUTOSERVISO KAUNE REMONTO KAINOS

Kainų politika paprasta: stengiamės, kad visi būtų patenkinti. Tai, žinoma, be galo sunku įgyvendinti, bet… būtų nesunku būtų neįdomu… Stengiamės, gyventi taip, kad būtų visada viskas šiek tiek kitaip. Tik taip galima neprarasti motyvacijos dirbant bet kokiame darbe!

Brangiau ar pigiau?

Pas mus visada automobilių remonto kaina bus 30 % mažesnė nei oficialių atstovybių salonuose, tačiau… bus 15% – 20% didesnė nei garaže dirbančio savamokslio meistro.

Aukso vidurį surandame visada!

„Aukso viduriukas“ reiškia daug dalykų. Garantijos, atsakomybė, požiūris į klientą, požiūris į automobilių remonto procesus ir jų valdymą – nuo privačiai ir sau dirbančio meistro skiriasi – kaip diena nuo nakties.

Ir… jeigu Jums tokie dalykai nesvarbūs, reiškia lauksime Jūsų savo autoservise tuomet, kai tai taps prioritetais pasirenkant, kam patikėsite savo automobilio remontą

PARTNERIAI AUTOSERVISAI KAUNE: