LT EN
Susisiekite su mumis
VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS Dėmesio! 2013m. Birželio 10 - 15 dienomis išvykstame į Vokietijoje organizuojamą seminarą todėl, dėl registracijos prašome skambinti tik vidiniuose tinklapio puslapiuose nurodytais telefonais
Servisas Veiverių g. -, LT , Ofisas Islandijos - skambinkite paaiškinsime, kaip mus rasti žodžiu. Navigacijoms ir žemėlapiams trūksta tikslumo. P.S. Jeigu ilgai neatsiliepiame galite rašyti sms. Perskambinsime, kai tik galėsime, nes kartais tenka su klientais prakalbėti ir po pusę valandos. Iki malonaus! Dėmesio norintys patikrinti automobilį rugpjūčio 23-27 dienomis rašykite sms arba užklausos formoje, nes dalyvaujame Tarptautinėje autoverslo parodoje Rusijoje, todėl negalėsime konsultuoti ar patarti. Visą info dėl priėmimo išsiųsime sms
Tel. nr.: Nevisada galime atsiliepti iš karto, tad skambinkite ne vieną kartą... KOLEGŲ TELEFONAI NE MŪSŲ AUTOSERVISE - Chiptiuningas.lt
El. p.: info@varikliodiagnostika.lt
Mob. nr.: VISI MEISTRŲ TELEFONAI NURODYTI VIDINIUOSE PUSLAPIUOSE - DAUG MEISTRŲ - KIEKVIENAS ATSAKINGAS UŽ SAVO SRITĮ - SKAMBINKITE TIESIAI TAM KURIS ŽINO JŪSŲ PROBLEMĄ GERIAUSIAI

Naujienos

Turbinos remontas Kaune - visa tiesa apie turbinų restauravimą

Taigi, pradėkime nuo pat pradžių:

1. Restauruotos turbinos laiko tikrai pakankamai ilgai, su sąlyga, jeigu jos atrestauruotos laikantis visos turbinos restauravimo  technologijos. Tam visų pirma reikia turėti brangiai kainuojančias turbinų balansavimo stakles, kurias galima įsigyti pas pasaulinio garso kompanijas, kurios tokius įrengimus gamina jau ne vieną dešimtmetį. Ką norime tuo pasakyti? O gi tai, kad pas mus Lietuvoje yra ne vieni restauratoriai kurie yra pasigaminę savos gamybos turbinų balansavimo stakles, kurios visvien neišgali taip gerai atlikti to pačio svarbiausio darbo turbinų restauravime.

Kas atsitinka kai naudojamos tokios staklės? O gi nieko baisaus, tik sekantis turbinos remontas gali būti vėl ne už kalnų.

2. Geras senos turbinos remontas, dar nesuteikia jokių garantijų, kad ir kaip jums gražiai kas tokias pasakas pasakotų. Nebent jūs restauruotą turbiną laikysite pasikabinę ant sienos. Pagal visą turbinos remonto technologiją, norint suteikti garantiją reikia tam tikrų žinių apie visą turbinos vaidmenį variklio darbo procese ir žinių dėl ko tos turbinos genda iš esmės. 90 procentų sugedusių turbinų turi aiškias gedimo priežastis, kurių neišsiaiškinus, garantijų sąžiningas servisas negali duoti jokiu būdu.

3. Kad ir kaip gerai būtų atliktas turbinos restauravimas, išsiaiškintos visos turbinos gedimo priežastys, montavimo darbai atlikti pagal visus turbinų montavimo reiklavimus, visvien vairuotojas neturės naujos turbinos. Įmontavus naują turbiną visada bus akivaizdus variklio galios skirtumas tarp restauruotos ir naujos. Kartais kainos skirtumas tarp naujos ir restauruotos būna visai nedidelis, todėl verta būtų pagalvoti apie naujos turbinos montavimo galimybę.

Išvada:

Garantiją galima suteikti tik atlikus visus technologinius reikalavimus turbinų restauravimui, gedimo priežasties išsiaiškinimui, laikantis teisingo turbinos montavimo proceso ir dar tam tikrų procesų, kurie garantuos iš turbinos remontą aliekančio serviso ilgalaikį turbinos tarnavimo laiką.

P.s.:

Restauravimas, turbinos nuėmimas ir pastatymas  - tai tik dalis darbo. Tokį darba galima prilyginti variklio galvutės tarpinės pakeitimui, nenušlifavus gavutės paviršiaus ir jos neperšvietus.

Taigi prieš nuspręsdami kur remontuoti patį jautriausią variklio dalies dalį gerai viską apgalvokite...

Pagabiai, Variklio diagnostikos centro kolektyvas.


2010-05-23 00:00:00